Ukryj/pokaż nagłówek
Dodaj nowy post
Ustawienia
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jusia95. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jusia95. Pokaż wszystkie posty
Featuring: EmoGirl Blouse
Hej!

Tydzień temu razem z Olą stworzyłyśmy dla Was stylizacje ze spodniczką w kratę It Girls.
Stylizacja, która bardziej Wam się spodobała należała do mnie, za co bardzo dziękuję : ) 
Do dzisiejszego posta po raz kolejny zaprosiłam osobę, która należy do obserwatorów bloga, a mianowicie Jusia95. 

Tym razem mój gość wybrał rzecz do posta i jest nią czarna bluzka z przedostatniej dostawy Archive. 
Powiem szczerze, że zaskoczył mnie wybór, gdyż spodziewałam się czegoś innego.
Natomiast jestem z niego bardzo zadowolona, bo zawsze to jakieś "wyzwanie" : )
Stylizacja Jusia95
Maska 9 to 5 | Bluzka Archive | Koszula PPQ | Naszyjnik Fallen Angel | Spodnie It Girls |
Torebka Vinyl | Buty Vinyl 

Moja stylizacja
Kapelusz Callie's Picks | Okulary Vinyl | Bluzka Archive | Koszula Jean Paul Gaultier Tribute | Pasek Archive |
Spodnie MSW | Rękawiczki Voile | Torebka Vinyl | Buty Windows On The World

Dajcie znać co sądzicie o naszych stylizacjach : )


Historia makijażu - 80's
W końcu moje ulubione lata 80!
Czemu tak lubię lata 80? Kocham tamtejszą muzykę, styl. Makijaż to nie do końca mój styl, ale wciąż kocham. W makijażu miało się dziać i się działo. Intensywnie podkreślone oczy, zaznaczone kości policzkowe, kolor, bądź blask na ustach, podkreślone brwi, mocno wytuszowane rzęsy były konieczne. Główna zasada dotycząca włosów to: ma być ich dużo. Modne wtedy były trwałe, tapiry, papiloty, lokówki itp. Popularne również były utleniane włosy i doczepki. Często lata 80 są postrzegane jako kiczowate, ale tak naprawdę coraz częściej widzę jak ludzie czerpią z nich inspirację.
Przedstawiam wam moje stardollowe odzwierciedlenie inspirowane Madonną,



Osobiście jestem zadowolona z efektu, a wam jak się podoba? 


źródło: http://make-upownia.blogspot.com

Historia makijażu - 70's
Po 3tygodniowej przewie, która była spowodowana zepsuciem się laptopa, którego używałam na wakacjach, a nie byłam u siebie, wracam do blogowania. Lata 70, zapraszam!

Historia makijażu - 60's
Historia makijażu - lata 60, zapraszam!
Makijaż wyróżniał się mocno zaakcentowanymi oczami. Czarne kreski, długie, grube rzęsy, do tego ciemna linia w załamaniu powieki, aby oczy stały się duże i szeroko otwarte. W latach 60. linia w załamaniu powieki była mocno zaakcentowana kredką bądź linerem, zaś ruchoma powieka była pomalowana jasnym cieniem. W mojej stardollowej wersji tego makijażu linia jest wykonana Minsk Grey Shade Stick z Transform, a jasny kolor to zwykła biel. Usta zaś miękkie, lśniące i pastelowe, a na zdjęciach wydęte po dziecinnemu. 
To był zdecydowanie najtrudniejszy makijaż, jaki wykonywałam podczas tej serii, ponieważ musiałam kombinować z materiałami, które możemy użyć na stardoll. W dodatku robiłam ten makijaż 2 razy, bo pierwsza wersja mi się nie podobała, a ta już jest OK. Powiem, że efekt chciałam uzyskać lepszy, no ale niestety, muszę was i siebie zadowolić tym, co powstało. (Zrekompensuję wam to za tydzień ;])
Oto moja wersja makijażu sławnej w latach 60-tych - Twiggy.


Źródło - http://make-upownia.blogspot.co.uk/2012/08/podroz-do-przeszosci-lata-60.html

Off
Hej, hej! Dzisiaj niestety historii makijażu nie będzie (z różnych przyczyn), ale za to mam dla was makijaż, który moja doll nosi już dłuuugi czas. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Oczywiście, proszę się nie martwić, historia makijażu w następnym tygodniu będzie na 100%.




Mam dla was jeszcze piosenkę.

Historia makijażu - 50s
Nastała niedziela, więc czas na kolejne wydanie waszej ulubionej serii postów historii makijażu. Dzisiaj na dywaniku mamy lata 50.
Zapraszam!
Bezkonkurencyjną królową lat 50 była, nie kto inny jak Marilyn Monroe.
Od czego by tu zacząć. No to brwi szybciutko, ulubionym kształtem był cienki łuk, pomalowany ciemnym kolorem. Z oczami to już było trochę więcej roboty. Ruchomą powiekę malowano perłowym kolorem, a w jej załamaniu wykonywano delikatny łuk ciemniejszym kolorem. Niestety strardoll nie daje nam dużego pola do popisu. Policzki podkreślano ciepłym odcieniem różu, a usta tak jak w poprzednich latach musiały być czerwone i bardzo wyraziste. Najmodniejsze fryzury tworzono za pomocą wałków. Kobiety miały włosy ułożone w miękkie fale, opadające na ramiona bądź grube i mocne loki, a wszystko uniesione u nasady.
Ja chciałam odzwierciedlić Marilyn, mam nadzieję, że mi się to udało, biorąc pod uwagę niski budżet.

>kliknij w obrazek, by powiększyć<


Podobał wam się dzisiejszy post? I pamiętajcie "Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero zakupy." ;D


Historia makijażu - 40's
Na początku chciałabym przeprosić, że w poprzednim tygodniu nie ukazał się post, ale usunęły mi się wszystkie pliki przez co byłam bardzo zdenerwowana. Przy okazji chciałabym zmienić dzień pojawiania się postów na niedzielę, więc dlatego nie było postu w poniedziałek,
No to zapraszam!
Historia makijażu - 30's
Cześć i czołem! Jako, że dzisiaj mamy poniedziałek, zapraszam was na drugie wydanie historii makijażu. Dzisiaj zajmiemy się latami 30.
Mood
Te dwie stylizacje zrobiłam jakiś czas temu. Nie będę ich opisywać, bo tutaj zależy mi tylko na waszym zdaniu. Dlatego też na razie wygląd posta jest taki nijaki, po prostu chcę wiedzieć czy umieszczać stylizacje na blogu czy sobie to odpuścić.
Co robić?


Historia makijażu - 20's
Jak to długo czasu już minęło kiedy ostatni raz pisałam na blogu. Miałam się z nim rozstać, tak samo z stardollem, ale stwierdziłam, że nie mogę, bo dzięki tym stronom poznałam świetne osoby, a jedna z nich jest teraz moją przyjaciółką. Stwierdziłam, że chwilę odpocznę i to była dobra decyzja. W między czasie wpadłam na temat do nowej serii postów, która rozpoczyna się właśnie teraz. Jest to historia makijażu, w której będę starała się wam przybliżyć jak to tam było z tym make-up'em, ale również się w tym podszkolę (w dodarku jestem skazana na wykonywanie ich przy użyciu touchpau ach). 
Możliwe też, że wystartuję ze stylizacjami.
No dobra koniec mojej tekstowej paplaniny, zaczynajmy!
Makijaż

Witajcie drodzy czytelnicy, bo kolejnej przerwie jestem z powrotem. Tym razem postaram się dodawać swoje posty systematycznie, a dzisiaj chciałabym wam przedstawić dosyć łatwy makijaż, w ciepłych kolorach na podgrzanie klimatu.

Jak pewnie zauważyliście moja doll przeszła metamorfozę. Nie jestem pewna czy zostawię jej taką twarz na dłużej czy zmienię na poprzednią od razu po doładowaniu SS. Możecie pisać czy wam się podoba czy nie :D

Lookbook Soubcouture
Hej! Przygotowałyśmy dla was 6 stylizacji z ubraniami najnowszej kolekcji Soubcouture. Wszystkie stylizacje Julki są czarno-białe, a ja dodałam trochę koloru.

jusia95

1 Marynarka Bonjour Bizou | Top Soubcouture | Spódnica Callie's Picks | Torebka Supertrash girls | Naszyjnik Royalty, Rio | Buty Pretty N' Love

2 Szal Soubcouture | Golf PPQ | Spódnica Basics | Torebka Fallen Angel | Buty Evil Panda

3 Futro Soubcouture | Kombinezon Soubcouture | Kopertówka Soubcouture | Naszyjnik MSW | Buty Pals

 maniakpupili

 

1 Okulary Callie's Picks | Top nelly.com | Futro Soubcouture | Spodnie Bonjour Bizou, Basics | Sweter Callie's Picks | Kopertówka Callie's Picks | Buty Fallen Angel, Riviera

2 Naszyjnik PPQ | Bluzka Soubcouture | Marynarka Callie's Picks | Torebka It Girls | Pasek Voile | Spodnie It Girls | Buty Soubcouture

3 Choker Soubcouture | Naszyjnik PPQ, YSL | Bluzka Soubcouture | Marynarka Balmain | Okulary Callie's Picks | Spodnie Royalty | Torebka Jet Set | Buty Riviera

Dwa Makijaże: Papuga
Dzisiejszym naszym tematem jest kolorowy ptak, a mianowicie papuga.
888kamila: Papugi kojarzą mi się z kolorem zielonym, czerwonym żółtym i niebieskim. Takich też kolorów użyłam do wykonania mojego makijażu. Dołożyłam też ptasią maskę, aby było bardziej tematycznie.
jusia95: Przejrzałam masę zdjęć papug i najbardziej spodobała mi się ta, która miała na sobie kolory, których użyłam, czyli niebieski, zielony, żółty i pomarańczowy. Od siebie dodałam piórka na głowie

Spodobały wam się nasze makijaże?

Miss lata QoF!

W związku z tak mała ilością zgłoszeń musiałam poważnie zastanowić się co dalej z konkursem :C Jest mi przykro, że tak mało osób się zgłosiło, ale reszta niech żałuje! Przechodząc do sedna! Postanowiłyśmy, że wszystkie osoby, które się zgłosiły wezmą udział. Tak oto przedstawiam listę kandydatek: 
Dystyp 
fifi12fifi
_lot_of_money_  
lili1999silver3
_E_L_I_Z_A_
SrebrnaMuza
Awcia
B.E.A.T.K.A
gabrysiaslysz
Soxo_

Czas więc na pierwsze zadanie! Co więc trzeba zrobić? A więc chcemy zobaczyć Wasze  letnie stylizacje. Przede wszystkim jednak chodzi o pokazanie siebie. Tą stylizacją pokażcie nam jakie/jacy jesteście! Dodajcie również, krótki opis czemu właśnie taka stylizacja letnia najlepiej Was opisuje.
Razem z jury ocenimy Wasze prace i zdecydujemy o tym, które dwie osoby odpadnę :C
Na prace czekamy do kolejnej soboty do godziny 23,59!!!


Metamorfoza adzik225
 Dziś swoją metamorfozę może zobaczyć adzik225
Dwa makijaże: Usta w kolorze nude
Razem z jusia95 mamy dla was kolejny dział makijażowy. Będziemy w nim wybierać temat, do którego obie stworzymy swoją wersję makijażu. Dziś jest to kolor nude na ustach. Co sądzicie o naszych makijażach?
jusia95: Stwierdziłam, że najlepiej do takiego koloru ust, oczy pomalować jakimś żywym kolorem, by nie było zbyt nudno. Musiałam uważać, żeby nie przesadzić. Myślę, że wyszłam z tego na plus.

888kamila: Tak jak Jusia stwierdziłam, że najciekawszym rozwiązaniem dla takich ust jest dodanie żywszego koloru na oczy. Postawiłam na neonowy żółty, jednak żeby fajnie się to prezentowało dodałam u góry ciemną zieleń. 

Miss lata QoF

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami, a wakacje już się skończyły. Załoga QoF postanowiła jednak umilić Wam trochę ten ciężki czas! Tak wiec, żeby zacząć dobrze ten rok szkolny na naszym blogu odbędą się wybory Miss lata QoF!

O co dokładnie chodzi? Już wszystko tłumaczę!
Do konkursu może zgłosić się każdy z Was.
Co trzeba zrobić?
Wystarczy, że zgłosicie się pod tym postem. Jednak aby dostać się do szczęśliwej 20-tki należy napisać dlaczego chcecie zostać Miss Lata. Z najfajniejszych zgłoszeń wybierzemy osoby, które będą walczyć o SUMMER BOX z ubraniami plus nagrodę 20 sd.
No tak, ale co potem? A więc osoby, które się zakwalifikowały dostaną zadanie.
Aktualnie przewidujemy dwa wyzwania dla Was! Oceniać będzie jury, które poznacie niebawem :D
W drugim etapie zostanie tylko 10 osób, które zbiorą najwięcej punktów od naszego szanownego jury! Oczywiście wybory Miss lata QoF nie mogą obyć się bez bankietu z uczestnikami.

Pewnie jesteście ciekawi nagród?
Po pierwsze z Miss lata QoF zostanie przeprowadzony wywiad, a także sesja zdjęciowa,
która ukarze się na blogu.
Macie ochotę się zgłosić?

EDIT: Zgłoszenia przyjmowane są do 4 września


Metamorfozy doll - zgłoszenia
Drodzy czytelnicy wznawiamy metamorfozy na blogu.
Możecie zgłaszać się do mnie (jusia95) lub do Beaty (B.E.A.T.K.A)

Dzień postów:
poniedziałek - jusia95 i B.E.A.T.K.A (wymiennie co tyg.)

Do Julki: adzik225, FunOpler
Do Beaty: jusia95, Uplooad, FunOpler, SrebrnaMuza, natalcia1112, nikiwi2468, natusia_182, gabrysiaslysz, DancerMarika

***
Jeśli chcecie zobaczyć swoją doll w innym wydaniu zgłaszajcie się się w komentarzach pod tym postem.
Nie ma limitu osób.


Metamorfoza Awcia

Przed: Bardzo mi się podoba ta stylizacja. Dla mnie świetnie.
Po: W przeciwieństwie do ciebie użyłam żywych, jasnych kolorów. Całość mi się podoba, ale mogłam zrobić coś lepszego.
Przed: Zdecydowanie za sztucznie. Doll przypomina mi trochę Katniss Everdeen.
Po: Tak jak ty podkreśliłam nos i oczy, ale w bardziej delikatny sposób. Nie wiedziałam jakiej użyć szminki, kompletnie żadna nie pasowała. Wybór  postawiłam na tą, bo najbardziej pasuje.