Ukryj/pokaż nagłówek
Dodaj nowy post
Ustawienia
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzień dziecka 2018. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzień dziecka 2018. Pokaż wszystkie posty
Loteria #2
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej loterii! 
Tak jak poprzednio - musicie obserwować bloga. 
W komentarzu pozostawcie wybrany numerek i nick. 

Powodzenia! 
Włamanie do szafy mamusi
Kochani, dzisiaj obudziłem swoje wewnętrzne dziecko, niestety nie wiedziałem, że jest ono tak bardzo we mnie ukryte. Dostałem propozycję stworzenia dziecięcych stylizacji z okazji tego "święta", pomyślałem super, ale to jest dla mnie lekkie wyzwanie. Zaczynając wiedziałem, że użyję tego różowego tutu, trzy godziny później pożałowałem tego pomysłu. Bardzo długo zmagałem się z obiema stylkami, ubierałem i rozbierałem doll około 20 razy. Nic nie wychodziło i ostatecznie nie jestem zadowolony z efektu, ale może Wam się spodoba. Jak już skończyłem tworzyć i złączyłem obie stylizacje zobaczyłem w nich siebie z dzieciństwa. Małe dziecko bawiące się ubraniami mamy, wtedy wydawało mi się, że jestem świetny w ubieraniu i łączeniu ubrań, ale sami pomyślcie jak to musiało wyglądać... Mały wychudzony chłopiec w ubraniach mamy, za dużych obcasach i ultra zniszczonej peruce z bazarku za kilka złotych(tutaj płacząca ze śmiechu emotka). 
Dobra wystarczy już tych historii z mojego życia. 
Napiszcie co sądzicie o moich dziecięcych lookach. 
Miłego dnia!
XoXo

Konkursik: W komentarzu napiszcie co sądzicie o moich stylkach, opiszcie swoją ciekawą historię z dzieciństwa, a ja wybiorę 3 osoby i nagrodzę je limitowanymi artykułami.
Zabawa

Zapraszam do kolejnej zabawy! 
Myślę, że zasady są Wam dobrze znane :) 

Wystarczy obserwować bloga i zostawić w komentarzu wybrany numerek i nick ze stardoll. 



Powodzenia! 
Literki
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was kilka zabaw :) 

W klockach z literkami ukryły się niespodzianki (ale uwaga, nie we wszystkich) - mogą to być stardollary, starmonety i ubrania. 

Oczywiście w zabawie mogą wziąć udział osoby obserwujące bloga. 

W komentarzu zostawcie swój nick i wybraną literkę ( literkę L oznaczcie 1 bądź 2) 

Zgłoszenia zostawiajcie do 04.06.2018 

Powodzenia! 

#DzieńDziecka Seja edition!
     Dzień dziecka ma być upamiętnieniem ustanowienia praw dla maluszków przez ONZ; każdy kraj przydzielił na to święto jednak inną datę. U nas 30 maja jest dzień bez stanika, 31 maja dzień bez majtek... nic dziwnego, że w Polsce dzień dziecka jest więc 1 czerwca! Skubańce dobrze wiedzieli co robią!

     O tym dlaczego dzień dziecka jest akurat dniem dziecka się nie wspomina. Dzieciaki wiedzą, że rodzice ich gdzieś zabiorą, dostaną prezent i to tyle - drugie urodziny. Chociaż to, dlaczego powinniśmy uświadamiać potomnych od małego o pewnych rzeczach jest chyba sprawą na osobny post. Ktoś jednak wpadł na pomysł, dzięki któremu nie żyjemy jak dzikusy, więc powinno być to w jakiś sposób upamiętniane. Wdzięczność należy się nie tyle co za prezent, ale i za to, że dzięki komuś można je teraz dostać. Że MY możemy je dostać.

     I niech tylko ktoś powie, że jest za stary! To przez kolano.
Zawsze będziesz dzieckiem swoich rodziców, dzieckiem Bożym (chociaż zależy w co kto wierzy) i na pewno co raz to zachowujesz się jak dziecko. Bo poważnie to się tylko w trumnie leży. Jeśli nie dostaniesz od kogoś prezentu - zrób sobie go sam. Tak jak single w Walentynki. Bo jak to mówi Qczaj, UKOCHOJ SIĘ. Bo jak się nie ukochosz to jak inni mają Cię kochoć. A jak mówię ja, Seja Paulina S. KTO O CIEBIE ZADBA LEPIEJ JAK NIE TY SAM. Także dziś się ukochojmy i rozpieszczojmy, bo dziś nasz dzień. Mieliśmy prawo do edukacji, do wyrażania swoich poglądów, przynależności do grupy, do społeczeństwa. Prawo do rozwoju. Dzięki tym, którzy nam to umożliwili, fajne z nas teraz babki / facety i należy nam się chwila dla siebie. A dzieciakom zabawki i słodycze, by kiedyś wyrosły z nich takie fajne babki i facety jak z nas!

     Sądzę, że rodzice, dziadkowie czy rodzeństwo na pewno ucieszą się, jak dostaną po słodyczku od Was. Szczególnie dziadkowie, których rodzice już mogą nie być w stanie podarować im czegokolwiek. Ja moją rodzinkę, psa oraz dziecko (Patryka) zamierzam trochę porozpieszczać! Zachęcam do tego samego.


     Także trzymajcie się ramy i nie liczcie dziś kalorii. Bo pieniądze może jednak liczcie, do dziesiątego zostało całe 9 dni.
Ale tak poza tym, to życzę Wam dużo słońca w życiu, uśmiechu i pozytywnej energii. Żebyście w ciągłym pośpiechu w szkole, na uczelni czy w pracy potrafili jednak wyluzować i pozwolić sobie być szczęśliwymi. Bądźcie pewni siebie i pamiętajcie, że zasługujecie na wszystkie cuda tego świata!

Buziaczki,
Sejcia
Loteria
Chociaż od dobrych kilku lat jestem dorosła to wciąż lubię czuć się dzieckiem, a dzisiejszy dzień jest odpowiedni by cofnąć się w czasie. Od zawsze uważam, że dzień dziecka to nie tylko święto najmłodszych, ale też wszystkich nas, niezależnie od wieku, bo prawdziwe szczęście to nigdy tego dziecka w sobie nie zagubić. Z tej okazji przygotowałam dla Was loterię, abyście też mogli poczuć się dziećmi, dziś nieważne ile kto ma lat, każdy zasługuję na chwilę radości. 

Wybierzcie stąd, proszę, rzeczy które najbardziej Was interesują. 
Musicie obserwować bloga, nagrody zostaną rozlosowane przez chętne osoby. 
Celebrujcie dobrze dzisiejszy dzień!
Buźka!


Z okazji DNIA DZIECKA




Z nami w ten wyjątkowy dzień nie ma nudy ♥
Już teraz w imieniu załogi QOF zapraszam
wszystkie dzieci te małe i duże na wiele atrakcji.
W 'tajemnicy' powiem, że czekają na Was konkursy i loterie,
 a już wieczorem niespodzianka, szykujcie stroje na imprezę :*