Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

2 lipca 2016

Makijaż #17

Ostatnio zniknęłam z blogosfery, ponieważ w tym roku miałam pierwsze egzaminy zawodowe. Cieszę się, że tak postąpiłam, ponieważ dzięki temu na spokojnie mogłam nauczyć się wszystkich materiałów. Egzamin praktyczny przypadł mi dopiero 28, dlatego tak długo się to ciągnęło. Choć na wyniki trzeba jeszcze czekać, to egzaminator już mi powiedział, że zdałam, więc bardzo się cieszę. W dodatku widziałam na blogach, że podczas mojej nieobecności znów działy się jakieś dziwne rzeczy na stardoll, więc przerwa tylko na dobre mi wyszła.

Jeśli chodzi z kolei o dzisiejszy makijaż to jest on w odcieniach różu i fioletu. Chciałam zrobić jakiś artystyczny, ale w ostateczności przerobiłam tylko naszyjnik w programie graficznym, aby było ciekawiej. Konturowanie jak zawsze kosmetykami z Transform. Reszta głównie z Dot. 


Niedługo znowu znikam, ale tym razem ze względu na wakacyjny wyjazd, jednak postaram się zaplanować posty na te dni. Mam nadzieję, że makijaż się podoba. Zostawiam was z nim i zaczynam szykować się na dzisiejszy Festiwal Kolorów. :)


15 komentarzy:

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy