Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

9 grudnia 2015

Zmiany w zarabianiu starmonet

Zauważyłam, że zniknęła możliwość zarabiania starmonet za dawanie głosów, komentarzy itp. Zamiennikiem tego zostały codzienne zadania, które znajdziemy przy zakładce z akademią. W oddzielnym okienku mamy trzy zadania, za które dostajemy różną ilość starmonet i starpunktów. Z tego co zauważyłam, nie wszyscy mają te same zadania i nagrody. Osobiście nie mam jeszcze na ten temat zdania. Podoba wam się ta zmiana?

EDIT: Czuję, że te zadania będą zmierzać do tego, żebyśmy zaczęli wydawać na nie sd, dlatego chyba wolałam poprzednią opcję.
9 komentarzy:

 1. Na początku pomyślałem, że fajna zmiana, mniej roboty z tym wszystkim, jednak po moim zadaniu "KUP PREZENT Z LISTY ŻYCZEŃ 2 OSOBOM" zmieniłem zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można założyć nowe konta i dodać do nich coś za sm lub poprosić kogoś o pomoc. Ja musiałam kupić jakiś kosmetyk, a tego za sm nie ma. :/

   Usuń
  2. No bez przesady... Zakładać nowe konta tylko po to, żeby zdobyc te klika sp i sm... W ogóle mi się nie podoba ta zmiania.

   Usuń
 2. beznadzieja, choć i tak raczej rzadko robiłam tamte poprzednie zadania, by zarobić sm

  OdpowiedzUsuń
 3. Kompletnie nie zauważyłam, że zniknęła poprzednia opcja, myślałam, że to tylko taki dodatek. Ogólnie mam mieszane uczucia. Z jednej strony to fajny pomysł, bo można zarobić sporo starpunktów, jednak też czuję, że zadanka będą wymagać większych nakładów finansowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama jakoś nigdy nie klikałam tych zadań na sm, ale czasami je robiłam, jak widziałam, że brakje mi kilka sp do kolejnego poziomu. Czasami z nudów. Szybko się zbierało 1000 sm, a teraz podejrzewam, że będzie ciężko je ukulać. Kupić komuś prezent z WL za kilka-kilkadziesiąt SD, żeby zdobyć trochę groszy? Beznadziejne.

  Chociaż jeśli następstwem tego, miałoby byc więcej rzeczy w starplazie za tę walutę, to w sumie czemu nie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi na początku się zdawało, że to drugi rok akademii stardoll ;D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy