6 stycznia 2015

Metamorfoza zabawawlalki


Przed: Ten płaszcz jest bardzo trudny do użycia. Niektórzy radzą sobie z nim, niektórzy nie. Ty jesteś osobą, która sobie z nim nie poradziła. Po pierwsze spódnica w kratę tutaj na pewno nie pasuje. Od pasa w dół wygląda trochę babciowato.

Po: Dziwie się sama sobie, że użyłam tego płaszczu z kolekcji chanel. Żeby ożywić stylizacje użyłam bordowej torby. Uważam, że całość dobrze ze sobą współpracuje.
Przed: Nic z tyłu głowy strasznie rzuca się w oczy. Policzki poprawnie pomalowane, lecz odrobinę za mocno.

Po: Złe oczy, mało kosmetyków. Zrobiłam co mogłam, ale gdybym miała więcej kosmetyków do popisu, na pewno było by lepiej.

16 komentarzy:

 1. Zupełnie nie podoba mi się stylizacja przed, połączenie kraty z kratą wygląda brzydko. Po całkiem ładna, ale chyba lepiej byłoby bez torebki.
  Mi też zawsze rzuca się w oczy pustka za włosami, koniecznie trzeba dać coś pod spód. Makijaż ładny, podoba mi się bardziej niż po.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie stylizacje mi się nie podobają, makijaż "po" jest lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o stylizacje to nie podoba mi się ani jedna ani druga. Co do makijażu to zdecydowanie lepszy przed pomimo pustej przestrzeni za głową.

  natalcia1112

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja "przed" kompletnie mi się nie podoba, a dobór tej spódnicy to porażka, bardzo gryzie się z płaszczem. "Po" również nie zachwyca. Nie powinnaś ubierać tak tej torebki, ponieważ wygląda jakby była przyklejona do rękawa płaszcza. Reszta też jakaś taka mdła. Dwie strony kosmetyków to nie tak mało żeby zrobić dobry makijaż, moim zdaniem mogłaś się troszkę bardziej wysilić. Nie podoba mi się żadna wersja.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacja po taka sobie, makijaż lepszy ,,przed''.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacja- lepiej po, ale jakoś specjalnie nie zachwyca ;p
  Makijaż- Przed, w po tak troszkę za mało jest tego wszystkiego ;3

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacja bardziej podoba mi się po, ale ja zrezygnowałabym z torebki. Makijaże oba są ładne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacja po, ale torebka nie pasuję do niczego :)
  Makijaż jednak przed :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylizacje obie świetne, ale makijaż lepszy przed :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Strój po, makijaż przed. Jujka, zabiłaś się tą fryzurą, która spłaszczyła lalce głowę

  OdpowiedzUsuń
 11. Strój zdecydowanie 'po'. Torba trochę z kosmosu, poza tym jest delikatnie i dziewczęco, ale makijaż jednak 'przed'... w 'przed' policzki są zrobione genialnie, umiejętnie, oczy w porządku, jest naturalnie, natomiast 'po' już tych świetnych policzków nie ma, makijaż oczu taki kiepski, a no i fryzura mnie dobiła, bo skraca lalce czoło.

  OdpowiedzUsuń
 12. Stylizacja lepsza po, ale brakuje mi jakiegoś elementu w kolorze torebki. Płaszcz przed jest trudno użyć tak, aby okropnie nie "prostował" figury doll i nie pozbywał się jakichkolwiek kształtów.
  Makijaż przed jest okej, ale po, sorki, masakra.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli chodzi o strój to wolę twoją wersję, bo stylizacja "przed" jest (sorry :|) okropna... Makijaż bardziej podoba mi się przed.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak dla mnie strój nr.1 nie jest zły, taki po prostu... inny :). "Po" bardzo mi się podoba. Co do makijażu to zdecydowanie przed.

  A tak w ogóle to cieszę się, że jest więcej metamorfoz :D.

  OdpowiedzUsuń
 15. Makijaż przed, ale może to dlatego, że uwielbiam blondynki. ;) Co do stroju to ani przed, ani po mnie nie powalił.  PARKERKA

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy