Ukryj/pokaż nagłówek
Dodaj nowy post
Ustawienia
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koniec?. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koniec?. Pokaż wszystkie posty
wielkie zmiany lub koniec!
Ostatnio zauważyłam, że coraz mniej osób komentuje nasze posty na blogu.
W dodatku jest garstka obserwatorów, a tylko ok.6-7 osób,
 które z chęcią tu wpadają i zostawiają ślad po wizycie w postaci wpisu. 
Z przykrością stwierdzam, że jeśli tak dalej pójdzie nie wiem czy ma sens aby blog dalej działał!
Doskonale rozumiem, że sławne blogi oferują Wam więcej, 
nie tylko postów ale właśnie " stardolarów"
Jednak mam nadzieję jest to dla Was zrozumiałe, że jeśli blogi maja ok.300 sd (minimum)
dziennie z reklam
 to mogą się rządzić większymi wygranymi w konkursach i rozdawać kasę na prawo i lewo.

Mam nadzieję, że choć troszkę polubiliście nas i będziecie chętnie zapraszać 
na naszą stronę swoich znajomych.
Mamy wielkie plany co do tego bloga, jednak bez Was moi drodzy nie damy rady!
Będzie się u nas nieco zmieniało lecz tymczasem...
Chciałabym abyście wypowiedzieli się co Was tu wnerwia, czego jest za mało,
 co jest źle, a może coś naprawić?
Czekam na Wasze propozycje!

Kolejna część tego postu ukaże się jeśli znajdę pod tym postem Waszą opinię na ten temat. Dziękuję !

Czytaj i komentuj notki. To właśnie od Ciebie zależy, czy blog będzie się rozwijał.