Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

6 maja 2017

- HappyBirthday! -

Ten czas tak szybko leci... Trudno w to uwierzyć, że nasz blog istnieje już 5lat! Dacie wiarę, że ja sama jestem tu od czerwca 2014 roku? Przyznam się, ze pokochałam ten blog jak swój własny i naprawdę ciężko mi z niego rezygnować. W końcu spędziłam to prawie 3 lata. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć QoF dalszych sukcesów, wielu wspaniałych czytelników i kolejnych 5 lat na tak wysokim poziomie.Dziś zapraszam Was w podróż po QoF i jego dziejach. Będzie to wydanie specjalne, dzięki któremu poznacie lepiej dzieje naszego jubilata :) 


Od 6 maja 2012 kiedy to pojawił się pierwszy post, na blogu przewinęło się wiele różnych osób, redaktorów, czytelników jednak właścicielka pozostała nadal ta sama. W dalszym ciągu to nasza kochana Iwona czuwa nad rozwojem Qof. Mimo tak wielu zmian, zarówno w redakcji jak i osobach które dzierżą władzę z Właścicielką blog świetnie prosperuje i rozwija się.


Od początku działalności bloga prowadzony jest dział aranżacji wnętrz, który jak wiecie istnieje do dnia dzisiejszego. Jako pierwsza prowadziła go Iwona. Do tworzenia tego postu dołączyły także  a także . Późnej przejęła go AnnDoll88 i ja.
28 stycznia 2015 pojawił się pierwszy post współtworzony przez redaktorów zajmujących się stylizacją i redaktorów zajmujących się aranżacją wnętrz - ModoDekor.
Oczywiście ważną rolę odgrywała też stylizacja, z którą postu pojawiały się również od samego początku. Myślę jednak, że wymienienie wszystkich redaktorów zajmujących się tą dziedziną zajęło by za dużo czasu. Warto jednak wspomnieć o jednym z największych konkursów przeprowadzanych na naszym blogu czyli Modowych Rywalach! 3 lutego 2014 została ogłoszona pierwsza edycja i nabór uczestników, którą poprowadziła AnnDoll88. Trzeba przyznać, że konkurs cieszył się naprawdę ogromnym zainteresowaniem (może to przez astronomiczne nagrody? Nagrodą za pierwsze miejsce było 1tyś stardollarów, które potem zostało podwojone!)Cały blog od początku do dnia dzisiejszego przeszedł ogromną zmianę.  Cała załoga stara się żeby posty były na jak najwyższym poziomie i myślę, że dzięki temu QoF nadal świetnie się trzyma :) Wierzę, że tak poziom a nawet wyższy będzie nadal utrzymywany. A przed blogiem i jego załogą jeszcze wiele lat pracy. 

7 komentarzy:

 1. Świetny post. Fajnie tak cofnąć się w czasie :)
  Życzę Wam dalszych sukcesów, nadal tak dobrych postów i wiele pomysłów! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam wpisy które wspominają, a ten dział bardzo lubię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, 5 lat to tak dużo jak na miarę stardollowego półświatka

  OdpowiedzUsuń
 4. wolałem/am te pośladki w twoim profilowym

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz gratuluję tego, że przez 5 lat cały czas trzymacie poziom. Post świetny - aranżacja i stylizacje są świetne, no i fajnie się tak cofnąć w czasie. :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy