Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

23 stycznia 2015

Modowi Rywale 2 - przypomnienie i upomnienie

Przypominam, że termin oddawania prac w konkursie to: 24.01.2015r.!
Także kto jeszcze nie zdążył w komentarzu do postu " Modowi Rywale - podział na grupy i Runda 1" dodać linku swojej stylizacji, niech zrobi to jak najprędzej, o tutaj: KLIK!!

jeśli zdecyduję o przedłużeniu terminu oddawania prac lub określę zasady dotyczące osób, które terminowo nie oddały prac zostaniecie o tym natychmiast poinformowani. Jeśli macie jakieś sugestie proszę o komentowanie tego postu.

Uwaga! Proszę o czytanie ze zrozumieniem postów dotyczących konkursu. Nie przestrzeganie zasad Modowych Rywali 2 określonych w dodawanych przeze mnie wpisach na blogu grozi dyskwalifikacją w konkursie. W tym miejscu chciałabym zwrócić uwagę na to, że z troski o zachowanie uczciwej rywalizacji i pewności co do autentyczności autorów prac, każda osoba biorąca udział w konkursie ma ze swojego konta na bloggerze zalinkować w komentarzu swoją pracę.

[- następnie mentorzy zbierają prace swoich grup i łączą je w jedną, podpisując nazwą danej grupy - tak pogrupowane stylizacje będą oceniane w ankietach!]

64 komentarze:

 1. moje grupy nie mają się czym martwić wszystko mamy ok!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem kto wymyslił że to mentor dodaje prace wszystkich, skąd mamy wiedzieć że to faktycznie te osoby robiły ? jeśli coś jest niejasne prosiłam o pytania do mnie, sami czytajcie posty przecież wszystko jest napisane mam nadzieje że w miare zrozumiale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogę dać dowody, że to te osoby robiły. Śmieszy mnie lekko ta sytuacja

   Usuń
  2. ,,następnie mentorzy zbierają prace swoich grup i łączą je w jedną, podpisując nazwą danej grupy - tak pogrupowane stylizacje będą oceniane w ankietach." Mam robić to jeszcze raz tak? Bez sensu, ale ok.

   Usuń
  3. mnie też śmieszy że wymyślasz swoje zasady

   Usuń
  4. tak dla jasności : http://perlowa-ametystowa.blogspot.com/

   Usuń
  5. Szczerze mówiąc, to to co napisałaś jest mało logiczne. Co to za problem, że opiekun grupy oddaje prace wykonane przez swoich podopiecznych? Czy to, że jesteśmy dobrze zorganizowanymi grupami, mamy dobry kontakt z naszą mentorką, a ona z nami, to jakiś problem? Wydaje mi się, że taka jest idea tego konkursu, żeby jednak ten kontakt w obie strony jednak jakiś był. A jeśli nie to w takim razie, jak dla mnie jest to pozbawione jakiejkolwiek logiki. Myślę, że to jednak niepotrzebne szukanie problemów, tam gdzie ich zwyczajnie nie ma. Jeśli tak to ma dalej wyglądać, to nie wiem czy to faktycznie będzie taka fajna zabawa.

   Usuń
  6. tez mogę zrobić stylki za kogoś podpisać i wkleić niby żezrobił, czy to bedzie ok?

   Usuń
  7. Nie rozumiem ktoś organizuje konkurs i chce żeby było tak jak ustalił w zasadach. To tak jakby w szkole pisać spr ale grupowo bo było powiedziane ze piszemy w parach. To niestety robi róznice. Bo tak jak np u mnie nie oddało dużo osób prac, równie dobrze sama moge je zrobić i dodać w komentarzu... .

   Usuń
  8. ale ja tak nie zrobiłam. Jak chcesz wejdź w link, który podałam i sama sobie sprawdź. Każdy linkował mi tam swoje stylizacje osobiście, ze swojego konta google.

   Usuń
  9. Wydaje mi się, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Jeśli organizuje się takie konkursy, to wszelkie konflikty i osobiste urazy, raczej zostawia się za drzwiami, a nie stara się za wszelką cenę dogryźć osobie z którą pozostaję się w konflikcie. Dla mnie to totalna żenada i dziecinada.

   A tak nawiasem mówiąc, link który podesłała Ci Klaudia, powinien rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, wystarczy tylko spojrzeć.

   Usuń
  10. tego postu też nie zrozumiałaś klaudialigenza? nie wchodzę w link, wszystko napisałam

   Usuń
  11. No ok ale to kolejny kłopot przy sprawdzaniu tego, jezeli prace są w jednym miejscu, tam gdzie powiny to szybciej idzie, to teraz do kazdego mamy odzielnie szukać bo zostały stworzone blogi i tam oddajecie prace ?

   Usuń
  12. moja grupa też ma blog ale wszystko robimy zgodnie z zasadami :D łał

   Usuń
  13. dlatego wysłałam obrobione prace razem :) Ale domyślałam się, że będzie z tym jakiś problem to poprosiłam członków mojej grupy aby oddali prace indywidualnie.

   Usuń
  14. Elena dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Ale ok, spójrzmy na to tak: czy nie idzie szybciej, jeśli mentorka podaje linki do prac wszystkich i są one w jednym komentarzu?

   Usuń
  15. Moze szybciej, ale jeżeli ma być sprawiedliwie to wydaje mi się ze powinno sie to odbyć zgodnie z założeniami autora konkursu ii jezeli kazdy oddaje pod danym postem i ma być to sprwdzone to wydaje mi się ze tak to się powninno odbyć

   Usuń
  16. Widzę, że żadne argumenty do Was nie trafiają, także nie będę się już produkować. Jak dla mnie jest to bezsensowne wyszukiwanie problemów, ale co kto lubi. Każdy ma jakieś hobby.
   Miłego wieczoru :)

   Usuń
  17. zrozumiałam aluzję... jednak no ja mam akurat inne hobby, jeśli klaudia ma pomysły mogła do mnie pisać przed ustaleniem zasad może bym to poparła a może nie. zawsze może tez zrobić swoj konkurs lub zasponsorować

   Usuń
  18. Karolino pisałam do Ciebie ostatnio z pytaniem, jednakże mi miło nie odpowiedziałaś i kazałaś wyrzucić siebie z kontaktów.

   Usuń
  19. a pamiętasz co pisałaś do mnie na gg wcześniej? ja dobrze pamiętam i kto był niemiły.

   Usuń
  20. z resztą to nie miejsce na takie rozmowy. tu piszemy odnośnie konkursu

   Usuń
  21. Tak między wierszami... Nasza grupa ma bloga? O.o

   Usuń
  22. Widocznie to blog tylko dla wybrańców :)

   Usuń
  23. Uplooad, nie. ta drugaz moich grup; nie ja zakładałam

   'monisia' bez komentarza

   Usuń
  24. a dlaczego wy się tak kłócicie ???

   Usuń
  25. @Carolina
   Tak sobie myślałem, że to ta druga grupa xD

   Usuń
  26. Tak na marginesie, to imiona piszemy jednak zaczynając od wielkich liter. Minimum szacunku.

   Usuń
  27. To dziwne że organizujesz konkurs i masz swoje 2 grupy, i do tego hejtujesz naszą grupę bo masz spinę z mentorką...

   Wszystko zrobimy jak trzeba, nie ma problemu, ale nigdzie nie pisało że mentor oddaje już sklejone stylizacje, więc dobrze ze to napisałaś tutaj, w tym poście, bo potem dalej byłby problem..

   Usuń
  28. Och!!! No ale przynajmniej coś się dzieje i nie wieje nudą.
   Żarty, żartami, ale do rzeczy.
   Kochani, zapewne każdy kto prowadził tak duży konkurs wie ile wysiłku i nerw to kosztuje, pomijając już sprawy finansowe. Dlatego też nie uprzykrzajmy się sobie nawzajem.
   Nie jestem tu za jedną czy drugą stroną. Ale boli mnie fakt, że swoje sprawy zaczynają byc wyciągane przed publikę. Radziłabym to przespać.

   Odnośnie upomnienia Karoliny, doskonale ją rozumiem, iż chce aby każdy uczestnik wpisał link do swojej stylizacji ze swojego konta. Jest to dla mnie zrozumiałe.

   Uczestnik musi przesłać swój link aby było jasno, że to on wykonał stylizację, wie o konkursie i bedzie ubiegac się o nagrodę.

   Mentorzy są jedynie po to aby pomóc w całym konkursie nie tylko uczestnikom, ale równiez głównej prowadzacej konkurs, którą jest Karolina/AD88.

   Po to są mentorzy aby zebrać dodatkowo swoje grupy w jedną całość, bo dla jednaj osoby, która ma pogrupować 100 stylizacji jest to czasem ponad siłę. Czy Wy to rozumiecie?

   Główny admin QoF

   Usuń
  29. Aż mam ochotę zrobić nowy dział, który będzie polegać na takim czymś. Np. (wszystko w formie żartu) "Oszustwo w Walkach Stylistów? Dancermarika nie powinnien wygrać?" "Gdzie znikną Aleks? Co się z nim dzieje" "Kolejny problem w konkursie etapowym tym razem na QoF" XD Hym w sumie całkiem dobry plan XD

   Usuń
  30. Jusia jestem ZA! Zróbmy tu plotki i ploteczki, a moze nawet więcej. Bedzie tętniło życiem, a nie wiało tylko nowościami ciągłych dostaw.

   Usuń
  31. @Artuźźź.♥ / filus4444 - nie hejtuje nikogo, chcę żeby wszystko odbywało się zgodnie z zasadami. to ty chcesz wygrać czy klaudialigenza ma za ciebie wygrać? to ty bierzesz udział w konkursie, ty robisz pracę itd (akurat w tym etapie udział mentorów ma być minimalny), a ja to wiem gdy dodasz ją ze swojego konta na blogerze.o tym że bedziemy sklejać prace rozmawiałamjuż wcześniej z Iwoną, jak wszystkie prace byłyby oddane chciałam napisać do mentorów na gg żeby pozbierali swoje i zrobili i napisać dokładnie co i jak by wszystkie byly takie same. po to mentorzy są spośród redaktorów qof żeby można było dogadywac sie bezpośrednio pomiędzy sobą, a nie mieszając wiecej w postach na blogu.

   - i tak, mam swoje dwie grupy żeby podzielić 100 osób na równe grupy potrzebowałysmy 5 redaktorek Qof, wszystkie grupy mają równe szanse

   Usuń
  32. Iwcia biorę się do roboty :D

   Usuń
  33. Nie ma problemu z tym, że każdy musi wkleić swoje zgłoszenie, ale chodzi o to, że Organizatorka konkursu, nie powinna w trakcie jego trwania, sugerować się tym czy jest z kimś w przyjacielskich relacjach, a z kimś innym wręcz przeciwnie, ale wszystkich Mentorów traktować równo,a nie brzydko mówiąc niektórych olewać czy ignorować.

   Usuń
  34. No wiem, rozumiem was, bo wiem że ciężko się prowadzi taki konkurs, tym bardziej z tyloma uczestnikami, ale też nie ma się co rzucać do Klaudii bo masz z nią spinę.

   Do tego wydaje mi się że te 9 linków w 1 komentarzu wysłane przez Klaudie ułatwiłoby wam pracę, tym bardziej że wiadomo że macie złe stosunki i z tego co widać wyżej nie utrzymujecie kontaktów na gg..

   Usuń
  35. Nikt nikogo nie olewa anie nie obraża, jedynie została zwrócona uwaga

   Usuń
  36. Kochani skonczcie już wszelkie domysły itp. Zaraz pojawi się nowy dział na blogu:P

   Usuń
  37. jeny gdyby to Iwona zrobiła albo kinga napisałabym tak samo żebyście wiedzieli bo to wy bierzecie udział w konkursie, nie chodzi tu o żadną klaudię

   Usuń
 3. Moje grupy tez ok, jedynie co to prosze osoby które jeszcze nie oddały prac o jak najszybsze zrobienie tego!!!!
  Jezeli chodzi o sugestie to tak jak mówiłam proponuje poczekać do jutra i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja a następnie coś zadecydować. Zgadzam się, ze kazdy sam powinien oddać zalinkowaną pracę, wtedy nie ma żadnych wątpliwości co, gdzie i kiedy ;p
  3siostry

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dołączę się do pytania.
   Szklanka9

   Usuń
  2. Co konkurs to problemy, ale że mentorzy...

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hm...
  Kiedy pojawi się ankieta z pracami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tego nikt jeszcze nie wie. nie mamy wszystkich prac. ale w ciągu tygodnia powinna się pojawić

   Usuń
 7. Jedyne co mam do powiedzenia w tej sprawie to to, że moja stylka pojawi się rano.

  OdpowiedzUsuń
 8. Woah, niezła dyskusja xoxo
  ChemicRomance

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeju ale kłótnia :/
  Ale troszkę może jakiegoś zaufania do siebie ? Bo przecież jesteście redaktorkami tego bloga.
  No także pozdrawiam wszystkich :3

  adzik225

  OdpowiedzUsuń
 10. Jezu, ludzie, to jest zabawa czy walka na śmierć i życie? Nie rozumiem po co szukać problemow tam, gdzie ich nie ma. Wyluzujcie trochę.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wiem czy wiecie, ale to jest tylko pikselowy konkurs, o pikselową kasę i może się tak nie ekscytujcie co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam nie chodzi o kasę, równie dobrze mogę się wycofać z tego konkursu. Chodzi o zasady i jakiś szacunek.

   Usuń
  2. dziewczyny nie wierćcie już dziury w całym.

   Usuń
 12. Mam nadzieję, że wszyscy szybko oddadzą prace. Co do sporu to moje zdanie jest, że to organizator ustala zasady, tyle. ;)

  PARKERKA

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy