Oto prace nadesłane przez dziewczyny do konkursu INSPIRACJA .
Zadaniem ich było wykonanie stylizacji zainspirowanej dwoma postami:
Dziewczyny dały wszystko z siebie.
Bardzo podobają mi się ich pomysły.
Zobaczcie sami i oceńcie.
(możesz powiększyć obrazek, wystarczy kliknąć w niego)
Tym razem ukryłam wyniki dla odbiorcy. Zobaczycie je 24 września:)
Mam nadzieję, że oprócz zostawionego głosu zostawicie również krótki komentarz.
GŁOSOWANIE trwa do 23 września
24 września - wyniki
Z osób które zostawią komentarz oceniający wylosuję osobę, która otrzyma 150 sm
+ reklamę w poście
EDIT: dodawanie komentarzy i głosowanie właśnie zostało zamknięte
+ reklamę w poście
EDIT: dodawanie komentarzy i głosowanie właśnie zostało zamknięte
