18 stycznia 2016

Metamorfoza nikiwi2468


nikiwi2468Przed: Bardzo dużo się tu dzieje, uważam, że torebka jest tutaj zbędnym dodatkiem. Te szpilki ze skarpetkami również nie do końca do mnie przemawiają, myślę, że jakieś botki wyglądałyby lepiej w tym zestawieniu. Ogólnie stylizacja wzbudza we mnie raczej pozytywne odczucia, choć nieco bym ją zmodyfikowała.
nikiwi2468Po: Dla odmiany stworzyłam bardziej lekki i letni zestaw. Przyznam, że nie mogłam się zdecydować jakie buty wybrać, ale ostatecznie postawiłam na wersję z sandałami na platformie.


Kliknij aby powiększyć!

nikiwi2468Przed: Bardzo wyrazista i charakterystyczna twarz. Mimo ogromu masek i innych rzeczy, jakie masz nałożone, doll wygląda ciekawie. Mi się podoba, nie mam zastrzeżeń.
nikiwi2468Po: Po zdjęciu wszystkiego, i zmyciu makijażu, Twoja lalka wyglądała bardzo skąpo, dlatego zaczęłam od wykonturowania twarzy. Tu z pomocą przyszły mi kredki transform, bardzo mnie ucieszył fakt, że znalazłam je w Twoim kosmetycznym asortymencie. Ilość cieni do oczu jaką miałam do wykorzystania, pozwoliła mi na wykonanie czegoś bardziej fantazyjnego, i tu postawiłam na kilka kolorów. Usta pomalowane w bardzo podobnym odcieniu, ale ten wydawał mi się po prostu najbardziej pasować.


4 komentarze:

 1. Obydwie stylizacje, jak i makijaże mi się bardzo podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacje obie mi się tak średnio podobają, a makijaż lepszy po.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lepsza stylizacja jest po bo w tej pierwszej za dużo się dzieje. Co do makijażu to ona mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Doll po wygląda super! Ciekawie wyglądaja te oczy :))

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy