Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

30 lipca 2015

-15- Wianki Z Głów

 
Co tam u was? Jak minął pierwszy miesiąc wakacji? Mam nadzieję, że dobrze :) Nie wiem czy wiecie, ale na potrzeby tego działu stworzyłam już 45 stylizacji! Tego tak nie widać, ale kiedy weźmie się pod uwagę, że regularnie dodaję 3 stylizacje na tydzień - to widać ;D A teraz już przechodzimy do tematu dzisiejszego artykułu - wianków. W swojej stardoll'owej szafie posiadam coś ok.6 wianków - naprawdę różnych. Myślałam, że z przygotowaniem stylizacji pójdzie mi z górki. A jak się okazało - łatwo poszło tylko z pierwszą i to tylko z niej, jestem w pełni zadowolona. Co do reszty zero pomysłu, zero weny - no nic. Jeszcze ta problematyczna fryzura. Powinniście się już przyzwyczaić, do moich przebłysków geniuszu, przeplatanych porażkami...
 


 
Co sądzicie?
 
 

11 komentarzy:

 1. Żadna ze stylizacji nie podoba mi się do końca, ale chyba najlepsza ostatnia, 2 też niezła, ale ja nie znoszę takich spodni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza stylizacja jest jak dla mnie najlepsza, jednak drugą muszę pochwalić za świetny retro klimat na którego punkcie mam ostatnio obsesję. :)

  eskaxd...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jakoś ostatnio nie przepadam za wiankami w stylizacjach, ze stylizacje średnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. a mi się każda podoba, bo każda ma coś w sobie :) a wakacje jakos minęły, obroniona jestem, papiery zawiezione na uczelnie no i teraz pozostało szukać pracy ;) wiem, wiem stara jestem ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię wianki :) A co do stylizacji to podoba mi się tylko pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza i ostatnia najbardziej mi się spodobały, chociaż środkowa też jest fajna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja uwielbiam wianki, w swojej stardollowej szafie posiadam ich wiele. Stylizacje takie sobie, najbardziej podoba mi się trzecia.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 8. Każda stylizacja ma coś w sobie co mi się podoba, ale według mnie najlepsza jest pierwsza :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem czemu ale graficznie mi się nie podoba, ewidentnie widać, że wklejałaś stylizacje z paint'a. Stylizacje też mi wyjątkowo nie przypadły do gustu.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy