Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

10 maja 2015

-3- Moda Razy Dwa

Być może spotkaliście się z trendem, w którym to dwie przyjaciółki ubierają się podobnie? Wybierają jedną cechę wspólną, np. te same printy, fasony bądź kolory. Postanowiłam zrobić coś dla dwóch najlepszych przyjaciółek. Kiedy robiłam grafiki, myślałam, że moja i jej przyjaźń będzie wieczna - stąd ten uścisk i ,,światłość'' na końcu. Gdybym robiła to dzisiaj, na pewno tej ostatniej by nie było.
 
 ,,Cisza przy­jacielu, roz­dziela bar­dziej niż przes­trzeń. Cisza przy­jacielu nie przy­nosi słów, cisza za­bija na­wet myśli.'' - Halina Poświatowska.


 
 
 
 
 
 Jak wam się podoba artykuł?
 
 
 

9 komentarzy:

 1. Świetny pomysł :) stylizacje w pewien sposób są identyczne, a w inny całkiem się od siebie różnią. Ostatnie zdjęcie przypomina mi "papużki nierozłączki". Bardzo spodobał mi się dzisiejszy modowy kącik :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się prezentacja Twoich postów. Co do stylizacji to druga podoba mi się zdecydowanie bardziej, niż pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post ! Pierwsza stylizacja jak dla mnie najlepsza z najlepszych dotąd :)
  QueenRoyal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialny pomysł na stworzenie tego postu ;)
  PartyWiktoria

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post. Druga stylizacja bardzo mi się podoba.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł super :D Co do stylizacji, to widze chyba tylko kapelusz podobny, a potem fryzury. Na twoim miejscu zdecydowałbym się chyba na takie same topy czy cos w tym stylu :D Jutro wyjeżdżam na szkolną wycieczkę do Wrocławia i właśnie mam zamiar z dwoma przyjaciółkami kupić sobie takie same koszulki - tak mi się nasunęło z tematem postu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny post. Pierwsza stylizacja jest świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny pomysł! Wiele przyjaciółek szuka drogi poprzez którą mogłyby pokazać, że się przyjaźnią :) Mi się podoba idea kupienia kostiumu np. spodnie i bluzka i noszenia jedna z przyjaciółek górę, jedna dół. Ale muszą być w takim samym princie! Świetne stylizacje, pierwsza lepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny pomysł na post i świetne stylizacje ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy