26 grudnia 2014

Święta, święta i po świętach

W tym roku jakoś nie poczułam magii tych Świąt. Cały ten okres minął mi bardzo szybko i jakoś tak smutno mi :C W końcu jednak miałam chwilę bo trochę odpocząć i poleniuchować :D A jak Wam mijają Święta? Może pochwalicie się co zostawił Wam Mikołaj? Wracając do dzisiejszej aranżacji to jest dosyć prosta i oczywiście z akcentami świątecznymi. Co do efektów to oceńcie sami.
                                             
Przypominam również o trwającym konkursie na stroik! Myślę, ze warto spróbować - http://queens-of-fashion.blogspot.com/2014/12/konkurs-swiateczny.html Zamieszczam również małą inspirację czyli mój stroik który robiłam razem z ciocią :D

9 komentarzy:

 1. Tak, te święta mi tak minęły bez wydźwięku, szkoda, mam nadzieję, że w przyszłym roku jakoś je odczuję :D Co do prezentów, dostałam płytę Crystal Castles i kupkę książek, jestem bardzo zadowolona. Aranżacja przypadła mi do gustu, jedyne, do czego się mogę przyczepić to ta zasłona, jest moim zdaniem za wysoko.. ale ogólnie jest bardzo przytulnie i milutko! Także realny stroik mi się spodobał.
  Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna aranżacja, pięknie zgrałaś kolorki. Realny stroik też ładnie wygląda. Chyba powklejam swoje stroiczki robione na kursie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. magii*
  Aranżacja jest śliczna. Podoba mi się odcień zieleni, który został tu użyty. Całość wygląda estetycznie i spójnie.
  Przepiękny stroik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna aranżacja i świetny stroik. Ja dopiero dzisiaj poczułam tą magię Świąt, jak spadł śnieg (nareszcie).

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna aranżacja, bardzo mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się ten czerwony kwiatek, nie pasuje tam. Reszta śliczna. Stroik również.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy