Regulamin
Redakcja
Elita QoF
Partnerzy
Cennik
FW Fall/Winter
FW Spring/Summer
FW Fall/Winter 2018
I Modowi Rywale
II Modowi Rywale
III Modowi Rywale
IV Modowi Rywale

18 maja 2018

"Chcę zagrać w grę. Oto, co się stanie, gdy wygram..."


Na prośbę Aguuniek urządziłam w jej apartamencie kolejne wnętrze. 
Jesteście ciekawi jak wyszło? 
Zapraszam do oglądania :)
Zleżało nam na wykorzystaniu jak największej ilości rzeczy ze schowka, stąd też głównie meble LE. Według mnie dostawa była świetna, bardzo spodobała mi się kolorystyka.
Całe wnętrze chciałam zrobić w dosyć nowoczesnym stylu, nie zagracając go. Całość dopełnia niesamowity widok za oknem. 


A jak podoba się Wam?
Jakie plany na weekend?  

9 komentarzy:

 1. Bardzoo ładnie, ale jakoś tak pusto, to nie podobne do Ciebie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze wrażenie - bardzo dobre, pokój wygląda na zrobiony bardzo sprawnie, bez przekombinowania, natomiast, im dłużej przyglądam się temu wnętrzu, tym coraz więcej szczegółów (szczególików) zaczyna mi przeszkadzać (przepraszam za czepialstwo(???:D)). Nie podoba mi się powielenie pomysłu przy schodach na użycie ramek z pop shopu, poza tym, ta doniczka z zielonym kwiatkiem, jak dla mnie, jest zbyt ciężka, w jej miejsce przydałby się jakiś wazon z ładnymi kwiatami; myślę, że lepiej się to sprawdzi niż gliniana donica z listkami wyglądającymi jak bluszcz, zwłaszcza, że wokół są dość eleganckie meble z ładnymi wykończeniami. :/ Od siebie dodałabym jakieś białe firanki przy oknie, ale tak, żeby nie zasłonić całkowicie widoku, bo, tutaj się zgodzę całkowicie, jest bardzo ładny. Ogólnie bardzo fajnie to wszystko współgra ze sobą kolorystycznie, mebelki z LE bardzo ładne, no i rozumiem też, że miałaś ograniczone pole do popisu, bo byłaś skazana na zawartość schowka, ale może w przyszłości uda się dopracować to wnętrze, dodać tu nieco więcej życia, zwłaszcza w części pełniącej rolę salonu. :) Ogólnie wyszło dobrze, wiem, że też inaczej wygląda praca nad pokojem u kogoś, niż u siebie. A co do weekendu, zapowiada się koncertowo, oby pogoda dopisała, bo póki co deszcz za oknem, cri.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że ktoś się rozpisał i powiedział dokładnie co myśli :) Faktycznie praca u kogoś jest dośyć ciężka przy tak małych ilościach rzeczy i mimo że miałam pewnie budżet (który i tak przekroczyłam) to i tak wielu rzeczy mi zbrakło. Ale wiem, że większość nie inwestuje w meble. Możliwe że z czasem uda mi się coś porpawić w tej aranżacji :) U mnie też niestety pada...

   Usuń
 3. Ja podziwiam każdego kto tworzy wnętrza. Sama jestem w tym totalną niemotą ;p
  Podoba mi się zielony akcent

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie potrafię tworzyć wnętrz, więc wszystko co zrobisz, sprawia na mnie ogromne wrażenie. Wnętrze bardzo mi się podoba. Po przeczytaniu komentarza wyżej, gdy spojrzałam jeszcze raz, uznałam, że firanki rzeczywiście mogłyby tu być :)
  Alaamiss2012

  OdpowiedzUsuń
 5. Pusto tu trochę, nawet wszystkie ramki takie puste xD Mebelki super, kolorystyka super, widok za oknem też super. Tylko jakichś bibelotów mi tu brakuje Kinia ♥
  -Sejcia

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się ten kącik z sofą i sypialnia z widokiem, ale faktycznie jest trochę pusto

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem mega zachwycona tym co stworzyłaś, co już Ci pisałam. Nie ogarniam jak można tworzyć takie cuda na sd :o

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi tam się podoba bardzo xD byłam w szoku, że u Aduuniek pokój był zrobiony jak weszłam pierwszy raz.
  Moim zdaniem graty :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!