Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

18 lutego 2018

OGŁOSZENIE

     Pod wpływem ostatnich zdarzeń Iwonka chciała założyć moderację na blogu - taką, abyście musieli czekać na zaakceptowanie publikacji swojego komentarza. Sądzę, że to jednak zniechęciłoby wielu, szczególnie nowych obserwatorów do komentowania. Nie zrobimy tego, ale obiecuję Wam, że jeśli ktokolwiek będzie nagminnie obrażał, zachowywał się chamsko, pogardliwie i będzie praktykował ogólny hejt, WSZYSTKIE komentarze takiej osoby będą USUWANE. Niezależnie od tego, czy będzie to komentarz pozytywny czy nie. I osobiście tego dopilnuję. Dla dobra bloga, redaktorów, obserwatorów i atmosfery tutaj.

     Iwonka założyła tego bloga prawie 6 lat temu. Jest niesamowitą kobietą, zawsze jest skłonna do pomocy, życzliwa, niezwykle grzeczna i bez wątpienia, o czym Was zapewniam z ręką na sercu, - sprawiedliwa. Nie macie jednak pojęcia ile razy zwątpiła w to co robi, przez hejt, kopanie dołków pod QoF i krytyczne komentarze, które z konstruktywnością miały niewiele wspólnego. Pierdyliard razy chciała stąd odejść. Ale mam wrażenie, że tutaj jesteśmy swojego rodzaju stardollową rodziną i Iwona, jak ta lwica, zawsze będzie broniła swoich kociaków, broniła swojego stardollowego domu i dlatego tu jesteśmy teraz. Dlatego tutaj wciąż działamy. Iwonka po prostu trzyma nas w kupie. RAZEM.

     Dlatego też razem musimy dbać o to miejsce. W domu ma być bezpiecznie, mamy się wspierać, pracować nad sobą, poprawiać błędy, uczyć się, próbować. Nie pozwolę, aby ktokolwiek był za to krytykowany w sposób obraźliwy i aby ktokolwiek był tu oszukiwany. Nie zabieram Wam wolności słowa ani wolności swoich poglądów. Nie traćmy po prostu zdrowego rozsądku i przekazujmy swoje uwagi w sposób poprawny, pokuszę się nawet o słowo łagodny. I dotyczy to zarówno obserwatorów jak i redaktorów naszego blogowego domu.
   

     Tymczasem - melodrama oficjalnie trafia na czarną listę bloga. Wszystkie komentarze, które ta osoba napisze zostaną usunięte.

9 komentarzy:

 1. Paulinko, dziękuję za Twoją mądrość słowa!
  Faktycznie, już wiele razy próbowałam to skończyć, ale to Wy redaktorzy dajecie mi siłę, aby w razie takich małych czy większych kłopotów
  (wynikających z różnych przyczyn)ciągnąć to dalej.
  Wiadomo czytelnik też się liczy i to on jest tu na pierwszym miejscu, lecz hejterów nie potrzebujemy!
  Życzę wszystkim miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie jestem w temacie i nigdy nie wplątuję się w takie sytuację.
  Jestem zdania, że czasami warto ugryźć się w język i zastanowić dwa razy zanim wyrazi się swoją opinię która nie zawsze jest zgodna w stu procentach z faktami. Podziwiam każdego kto prowadzi tego typu blogi bo jestem świadoma, że wiążę się to przede wszystkim z dodatkowymi kosztami (na nagrody i tym podobne).
  Hejt krzywdzi za każdym razem i nie możemy sobie na niego pozwolić.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne słowa o założycielce QoF!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale drama. Aż strach pomyśleć, że kiedyś coś takiego było na porządku dziennym na sd xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś. Ale wiadomo, teraz jesteśmy trochę starsi to szkoda nerwów na takie rzeczy ;)

   Usuń
 5. Melodrama hejter wszystkiego i wszystkich...

  OdpowiedzUsuń
 6. preach!
  https://i.imgur.com/KM11kpK.gif

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wszystko ujęte, tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy