Regulamin
Redakcja
Elita QoF
Partnerzy
Cennik
FW Fall/Winter
FW Spring/Summer
FW Fall/Winter 2018
I Modowi Rywale
II Modowi Rywale
III Modowi Rywale
IV Modowi Rywale

24 grudnia 2017

❅ MODODEKOR - ❅ Wydanie ŚwiąteczneKto pamięta jeszcze ten dział? Cieszycie się z EDYCJI ŚWIĄTECZNEJ? Ja ogromnie! Chciałabym wrócić do prowadzenie MD, ale post jest bardzo czasochłonny. Jak po Wigilii? Mikołaj was odwiedził?Tak jak już nie raz mówiłam święta Bożego Narodzenia to dla mnie wyjątkowy czas. Uwielbiam zapach choinki w domu, pierniczków i możliwość obdarowywania innych. To wszystko nie jest jednak najważniejsze. Najważniejsze jest to, że w końcu można spotkać się z bliskimi. W tych czasach każdy z Nas jest zabiegany, nie ma czasu i to jest bardzo smutne. Nie mamy chwili na to co najważniejsze. Tak więc pamiętajcie, że to czas z bliskimi jest największym prezentem!


W świętach Bożego Narodzenia kocham również możliwość ubierania choinki w domu, tą aurę którą tworzą kolorowe lampki na posesjach. Dlatego również i mój apartament na stardoll przyozdabiam na święta. To jest moment kiedy nikt nie ogranicza mojej weny twórczej! Co prawda w tym roku Admini okropnie mnie zawiedli i niestety nie dostaliśmy nowych dekoracji świątecznych. W też macie w swoich apartamentach świąteczne dekoracje? A może nie jesteście w ogóle za tymi wszystkimi dekoracjami?


Załoga QoF jest również dla Nas jak wielka rodzina. To dzięki naszym Redaktorom codziennie możecie przeczytać te wszystkie świetne posty. i mimo wzlotów i upadków nadal działamy, tworzymy i staramy się dla Was ulepszać. Do naszej rodziny należycie również Wy - Obserwatorzy!Chciałabym umieścić Was wszystkich w tym poście. Wiemy jednak, że to nie realne ;)

Mam nadzieję, że to wydanie ModoDekoru spodobało się Wam. Już teraz zapraszam Was do nas jutro na kolejne atrakcje, które przygotowała dla Was nasza załoga.

Wesołych świąt kochani!

13 komentarzy:

 1. WoW, piękne grafiki tylko szkoda że ja jak zwykle wyglądam najgorzej😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znałam tego działu, ale bardzo mi się podoba ;)
  Ojj Mikołaj się w tym roku postarał :)
  aleksandra83S

  OdpowiedzUsuń
 3. Odwiedził. Dostałem kolejną rózgę do kolekcji. ;) stardollowy10

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne wnętrze i ciekawy post :)
  ola4077

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie to wszystko razem wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wnetrze, śliczne dolki, i mega artykół!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aranżacje jak zwykle rewelacyjne! :D gdzie można kupić choinkę z pierwszego zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wnętrza i niektóre stylówki są boskie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Interesujący post :)
  klaudia15x

  OdpowiedzUsuń
 10. Mododekor zawsze na tak!
  Dzięki, że jesteście, queens-of-fashion, to legenda, profesjonalizm i od zawsze ogrom serca, pasja wkładana w każdy wytwór redaktorów. Mój top, jeżeli chodzi o stardollowe blogi.
  Pierwsza aranżacja niesamowicie mnie ujęła, wspólnie pieczone słodkości, jej, bardzo symboliczne - jak posty = wypieki. Piękne.
  Z resztą pozostałe są równie cudowne i klimatyczne.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!