Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

9 marca 2017

Duet: Military jacket


1 Kolczyki Sobcouture | Golf Mr | Pasek Mr, Fallen Angel | Kurtka LE | Spodnie Fallen Angel | Koszula DKNY | Buty nelly.com | Torebka YSL

2 Czapka Special Offer, LE | Kurtka Jet Set | Paski | Fallen Angel, Velvet Orchid | Torebka Chanel | Spodnie Royalty | Buty PPQ

23 komentarze:

 1. Jakie to jest dobre, weźcie mnie trzymajcie :O Że ja nie zdążyłam na tę kurtkę z LE, to sobie do dzisiaj wypominam :') Obie stylizacje są przecudne, nie mogę wybrać lepszej.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko gra, więc sobie nie wypominaj takich głupot. Takie uzależnienie trzeba leczyć.

   Usuń
  2. To tylko internet Anonimku, nikt ci nic nie zrobi :)

   Usuń
  3. Oczywiście, że gra. Egzageracja. Wygoogluj.

   majowa_pani

   Usuń
  4. To tylko internet? Chyba nie wiesz jak potężną ma on władzei i ile zła jest na stardoll. Adrianno to nie ja podniecam się stylizacjami na blogach i rozpaczam, bo nie mam jakiegoś ciuszka. TO TRZEBA LECZYĆ, BO DOROSŁA OSOBA TAK SIE NIE ZACHOWUJE. Wygooglować to moge ciebie. Trzeba mieć pusto w głowie, żeby w nazwie bloggera mieć imie i nazwisko.

   Usuń
  5. Przykro widzieć, jak wytykając negatywne strony Stardolla i internetu w ogóle, zdajesz się nie widzieć, że jesteś częścią problemu. Mam nadzieję, i piszę to bez ironii, że jutrzejszy i każdy kolejny dzień będą dla ciebie przyjemniejsze i nie będziesz czuć potrzeby wyżyć się na kimś obcym w internecie.

   majowa_pani

   Usuń
  6. Wyżywać się? Nie wyolbrzymiaj. Na kimś obcym? Skoro znam twoje dane, wiem gdzie mieszkasz, gdzie się uczysz to nie jesteś taka obca dla mnie. "Jakie to jest dobre, weźcie mnie trzymajcie"- taaak trzeba cię trzymać, ale z dala od internetu. Pisząc komentarze zachowujesz się jak te dziewczyny co lecą na Biebera, tak bardzo są nim zafascynowane.

   Usuń
  7. Komentowanie z anonima jest ZABLOKOWANE, nie ma niepotrzebnych kłótni, jak już chcesz to robić, ujawnij się anonimku.

   Usuń
 2. Nr 1 lepszy, nr 2 wygląda trochę jak boy hotelowy. stardollowy10

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak wyżej, pisanie z anonima jest zablokowane. Niestety, ale chcę uniknąć kłótni wywołanych przez nikogo, jak bardzo Ci zależy na komentowaniu, musisz się zalogować. Jako anonim również nie bierzesz udziału w konkursach na komentatora i żadnych innych konkursach/loteriach.

   Usuń
 3. Zgadzam się, pierwsza lepsza. Ale niezbyt mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie to te stylizacje są za bardzo "napchane".

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie! Uwielbiam takie klimaty, nic dodać nic ująć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega ! Tworzysz jedne z najlepszych stylizacji na blogach i stardoll <3

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwsza stylizacja jest świetna :) druga mi się nie podoba,wywaliłabym te paski z kurtki

  martusia-16

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza stylizacja bardziej mi się podoba - wszystko ładnie zgrane, świetna kolorystyka. W drugiej nie pasuje mi czapka zakrywająca oczy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ktoś wyżej wspomniał stylizacje są troszkę przedobrzone, mniej czasem znaczy wiecej ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A mi się własnie bardzo podoba ten przepych! Są naprawdę genialne moim skromnym zdaniem. Naprawdę brawo!

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawiodły mnie tym razem Twoje stylizacje. W pierwszej góra jest fajna, dół - spodnie - mi ją psują. W drugiej coś mi przeszkadza, ale kompletnie nie umiem ocenić co xd

  sylwia5278

  OdpowiedzUsuń
 12. Zachwycające! Obie stylizacje są genialne!

  OdpowiedzUsuń
 13. Fakt, chyba też się zgodzę, że stylizacje są lekko przepełnione. Nie zmienia to faktu, że wiele ich elementów mi się podoba, tylko niekoniecznie razem :s

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy