Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

15 stycznia 2017

Komentator Tygodnia #1

Pewna forma wynagrodzeń właśnie do Was wraca! Postanowiliśmy ją przywrócić, by zachęcić Was do stałego komentowania, gdyż to właśnie komentarze dają nam pozytywnego kopa do dalszej pracy! Zasady są całkiem proste, wystarczy systematycznie komentować bloga, ale pamiętajcie, że treść również się liczy, nie tylko ilość (nie zapominajcie również o podpisaniu się nickiem ze stardoll)! Not quantity, but quality!


W tym tygodniu (09.01-15.01) postanowiłem nagrodzić Karolina10057 (konto google: Gab Gaba)!

Dziękujemy za wszystkie, pozytywne jak i negatywne, opinie! Otrzymujesz 30 stardollarów lub rzecz(y) z listy życzeń do 30sd! Wystaw coś w bazaarze bądź dodaj ubrania do listy życzeń oraz poinformuj mnie na stardoll (dominikadomcia).

Jeszcze jedna informacja, wszystkie zasłużone osoby trafiły już na listę Elity QoF oraz każda osoba, która zostanie Komentatorem Tygodnia/Miesiąca otrzyma 'odznakę' (widoczną powyżej) i zostanie wpisana do Historii własnie pod zakładką "Elita QoF"!

6 komentarzy:

 1. Gratulacje, to mnie zdecydowanie zmotywuje do systematycznego komentowania ;)
  xxlena4444xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)

  Ps. Chciałam poinformować, że w tym tygodniu nie będę udzielać się na blogu, bo wyjeżdżam na ferie i odpoczywam od internetu, po powrocie moja aktywność wróci do normy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. QoF odżywa w pełni jak widać <3 Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :D fajnie że siła tego bloga powraca, wszystkim to wyjdzie na dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy