Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

3 października 2016

ModoDekor

  Witajcie kochani po dosyć długiej przerwie! Razem z Cold powracamy z moim (mam nadzieję, że i Waszym) ulubionym działem. Jesteście ciekawi? Zaglądajcie!


Początek jesieni przynosi nam coraz chłodniejsze dni i wieczory jednak my jeszcze nie postawiłyśmy na typowe cieplutkie kolory i tkaniny. Można by stwierdzić, ze jeszcze trochę jesteśmy w letnim klimacie :)
Połączenie które wybrała Paulina okazało się ciężkie we wnętrzu. Jak pewnie wiecie stardoll nie oferuje nam za dużego wyboru jeżeli chodzi o meble i kolorystykę :(


Przejrzałam wszystkie rzeczy decor w kolorze musztardowym jednak tylko ta lampa wydawała mi się odpowiednia. To do niej dobierałam resztę rzeczy. Postanowiłam na białe wnętrze i białe dodatki. Chciałam, żeby całość wyszła spójnie razem ze stylizacją. Tak oto w moim wnętrzu króluje musztardowa lampa, a u Cold sweterek.

Kolor ten zwraca uwagę za równo w stylizacjach jak i aranżacjach. W połączeniu z bielą jest dosyć wyrazisty i na pewno przykuje uwagę nie jednej osoby!  
 Myślę jednak, że na taki kolor postawią głównie osoby odważne. Jeżeli chodzi o mnie to w ogóle nie jest mój kolor i w moim pokoju ani garderobie  nie można go znaleźć jednak w stardolowym apartamencie często stawiam na takie kolory :) Uważam jednak, że Cold bardzo pasuje ten kolor. A Wy jak uważacie?
W realnych wnętrzach jak widać poniżej musztardowy odcień też sprawdza się świetnie! Szczególnie podoba mi się w zestawieniu z szarością. W Wam jak się podoba? Lubicie ten odcień? Jak podoba się Wam dzisiejsze wydanie ModoDekoru? 
Czekamy na Wasze opinie!


10 komentarzy:

 1. Oooo brakowało mi tych postów! Stylizacja, jak i wnętrze bardzo udane, kolorystyka super! 😻

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja jak i aranżacja :D
  agentmonia

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wnętrze jak i stylizacja :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam taką kolorystykę, wnętrze i stylizacja cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ten dział, świetnie wyszło zresztą jak zeykle :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy