Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

14 sierpnia 2016

Historia makijażu - 60's

Historia makijażu - lata 60, zapraszam!
Makijaż wyróżniał się mocno zaakcentowanymi oczami. Czarne kreski, długie, grube rzęsy, do tego ciemna linia w załamaniu powieki, aby oczy stały się duże i szeroko otwarte. W latach 60. linia w załamaniu powieki była mocno zaakcentowana kredką bądź linerem, zaś ruchoma powieka była pomalowana jasnym cieniem. W mojej stardollowej wersji tego makijażu linia jest wykonana Minsk Grey Shade Stick z Transform, a jasny kolor to zwykła biel. Usta zaś miękkie, lśniące i pastelowe, a na zdjęciach wydęte po dziecinnemu. 
To był zdecydowanie najtrudniejszy makijaż, jaki wykonywałam podczas tej serii, ponieważ musiałam kombinować z materiałami, które możemy użyć na stardoll. W dodatku robiłam ten makijaż 2 razy, bo pierwsza wersja mi się nie podobała, a ta już jest OK. Powiem, że efekt chciałam uzyskać lepszy, no ale niestety, muszę was i siebie zadowolić tym, co powstało. (Zrekompensuję wam to za tydzień ;])
Oto moja wersja makijażu sławnej w latach 60-tych - Twiggy.


Źródło - http://make-upownia.blogspot.co.uk/2012/08/podroz-do-przeszosci-lata-60.html

10 komentarzy:

 1. Świetnie udało Ci się odwzorować ten charakterystyczny make-up. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda naprawdę świetnie, sama parę razy podchodziłam do tematu, ale rezultaty nigdy mnie nie satysfakcjonowały i w końcu się podałam. A jednak się okazuje, że odwzorowanie Twiggy na Stardoll jest możliwe :)

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy