Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

27 kwietnia 2016

The Vote pod lupą

Witam Was w kolejnej odsłonie 'The Vote pod lupą'!
Ostatni post z tej serii ukazał się dość dawno, jednak zawirowania w życiu prywatnym nie pozwoliły mi na to, abym mogła poświęcić się poszukiwaniom zdjęć, a to jest naprawdę czasochłonne, jeśli weźmiemy pod uwagę poziom zgłaszanych prac. No nic, dosyć ględzenia! 
Zapraszam do rozwinięcia posta!

Na początku przyjrzymy się tematowi z poniedziałku, czyli HATS!. Osobiście uważam, że temat jest łatwy. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, prac które nadawałyby się do publikacji było bardzo niewiele. Wygrana (ale do tego już zdążyliśmy się przyzwyczaić) nie zachwyca.

Ratunku, włosy wyrastają mi z czapki! 
Jakże często to widzimy... Pomimo wszechobecności tego błędu, chyba nigdy nie przestanie mnie on drażnić. Uważam, że wygląda to fatalnie. Czy tak ciężko jest dobrać fryzkę do nakrycia głowy? Nie! Więc w czym problem? 


Być może zdjęcia, które Wam prezentuję, nie są oszałamiające, jednak uważam, że wypadają o niebo lepiej, niż praca, która wygrała. Szczególnie zaciekawiła mnie ostatnia fotka, autorstwa mamos-mamos. Wykonanie nie jest najlepsze, jednak do umieszczenia zdjęcia w poście przekonała mnie koncepcja. Nie masz pomysłu na stylizację? Nie masz potrzebnych ubrań? Zrób zdjęcie obrazom!
Fajne jest też zdjęcie chłopaka. Całkiem ładniutki, stylizacja w porządku, tło dobrze dobrane. Czego chcieć więcej?
Fotkę z królikiem uznałam za nieco zabawną, dlatego zdecydowałam się na jej zamieszczenie. Według mnie, zasadniczym minusem tej pracy jest brak kolorów. 


A teraz czas na CARNIVAL! Temat nieco przeterminowany, jednak zaczęłam go rozgrzebywać, gdyż spodziewałam się wielu fajnych zdjęć. I co? I nic. Znowu się rozczarowałam. 

Jak widać, wygrała średniej urody laska z manekinem u boku. Jak żyć, pytam?

Zdjęcie wilow777 nie jest jakieś porywające, ale przynajmniej dziewczyna starała się nawiązać do tematu. Wysiliła się na jakieś tam przebranie oraz ukazała atmosferę poprzez umieszczenie w tle fajerwerków. W sumie, nie ma co komentować tych zdjęć. Żadne nie jest idealne, a jednocześnie każde z nich jest lepsze od wygranej pracy.


21 komentarzy:

 1. Nie wiem czym ludzie się kierują głosując na te wygrywy, serio. Najbardziej z pierwszego tematu podoba mi się pierwsze zdjęcie po prawej, a z carnivalu pierwsza po lewej. I mam pytanie.. jak się nazywa czcionka, której użyłaś do podpisu zdjęć? xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic nowego. Ludzie głosują na cokolwiek, byle tylko jak najszybciej dostać +1 sc, zamiast pomijać to co nawet nie jest związane z tematem. Ja rzadko kiedy tam zaglądam, właśnie z powodu niskiego poziomu prac. Zdjęcia, które przedstawiłaś poniżej tych, które wygrały są o wiele lepsze i na pewno godne uwagi. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się w pełni z Twoimi ocenami oraz zaprezentowanymi zdjęciami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słabe zdjęcia nie ma co się oszukiwać, ale w the vote znaleźć perełkę to niezły wysiłek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety mało kogo obchodzą tematy, które obowiązują, cud, że w ogóle ktoś jeszcze robi zdjęcia w temacie i wygrywa The Vote. W sumie z głosowaniem jest podobnie, trudno znaleźć zdjęcie, które jest ładne i wpisuje się w temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pierwszego tematu podoba mi się to zdjecie obrazu, a z drugiego to czarno białe z panem, no ale pliss te zwycięskie pracy, chociaz pana manekina to bym brała 😈😂

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoje propozycje o wiele lepsze od wygranych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też nie wiem jak można głosować na niektóre zdjęcia. Twoje wybory aa trafne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ludzie głosują na jakiekolwiek zdj aby zdobyc hajs. + kierują sie "tuszem"

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasami jak tam wchodzę to zastanawiam się czy dobrze trafiłam. Temat "Floral" a tutaj same dollki 5 poziom z dorobionymi "cyckami" z włosów ubranymi w darmówki. Albo stylizacje nie pasujące do tematu. Huh? A najśmieszniejsze jest to jak już ok, ktoś nie pasuje do tematu ale wygląda przyzwoicie i o niebo lepiej niż osoba z drugiego zdjęcia. Głosuję na nią a tu tylko maciupka kreseczka ;-;

  OdpowiedzUsuń
 11. BaRDZO dobry post! Tak trzymać :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny post ,zagadzam się z Twoimi uwagami :)-Lovejustynalove

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny post, ale także nie wiem jak tak można żyć. Kiedyś zgłosiłem swoje zdjęcie do THE VOTE. Zwykłe, na białym tle. Tematem była chyba Beyonce, jednakże moja doll nie przypominała jej w ani jednym procencie. I co? 19 miejsce, a pierwsze zajął manekin na tle zachodu słońca z jakimś filtrem!

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny post, uwielbiam go czytać. A zdjęcia, które wybrałaś są lepsze od wygranych.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pokazane zdjęcia wyżej są śliczne :3 Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią :D


  Marlenka8

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo przyjemny pościk. A same zdjęcia raczej nie powalają. ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.
  Anska2002

  OdpowiedzUsuń
 18. bardzo przyjemny post! ja sama w the vote klikam po prostu "ładniejsze" zdjęcie, nawet nie patrząc na temat, bo i tak zawsze wygrywa to najbardziej przefiltrowane z serii na bogato. zdjęcia wybrane przez ciebie niebo lepsze

  OdpowiedzUsuń
 19. Świetny post, miło się go czyta ;) No i tak jak reszcie, tak i mnie, Twoje propozycje podobają się dużo bardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. W The Vote ciągle wygrywają brzydkie zdjęcia, twoje propozycje są dużo razy lepsze ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy