Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

7 marca 2016

Metamorfoza dareczek7


dareczek7Przed: Bardzo fajna, dobrze skomponowana stylizacja. Futro, które tworzy tą stylizację, połączone z czerwoną torebką, to strzał w dziesiątkę!
dareczek7Po: Również postawiłam na typowy streetstyle łącząc luźne boyfriendy z elementami klasyki min. w postaci dużej chanelki. Starałam się mniej więcej trafić w twój gust, ale czy mi się to udało musisz ocenić już sam.
dareczek7Przed: Masz ładną doll, choć osobiście nie przepadam za maskami ze stardesign i dużą ilością tak zwanych cieni. Nie dostrzegam jednak u ciebie żadnych niedociągnięć, tudzież wizażowych błędów, dlatego myślę, że raczej nie ma tu nic do poprawki.
dareczek7Po: Zdjęłam wszystko, co znajdowało się na twojej lalce i zaczęłam standardowo od wycieniowania twarzy, a posłużyły mi tu pisaki transform w odcieniach różowym i jasno-kremowym. Z kolejnym etapem nie poszło mi już tak gładko, a mówię tu o makijażu oka - duża paleta barw do wyboru nie zawsze ułatwia zadanie. Po kilku próbach, finalnie zostałam przy cieniach w kolorze pudrowego różu, w zewnętrznym kąciku oka i oranżu w wewnętrznym. Oprócz tego użyłam też dwóch kredek - białej oraz ciemno-różowej. Kolejno usta, brwi, policzki - tu postawiłam na wyrazisty akcent, który jak potem stwierdziłam, najlepiej się sprawdza przy tym kształcie twarzy. Efektem mojej metamorfozy jest doll o zupełnie innym wyrazie, moim zdaniem bardziej "świeżym" i młodzieńczym.

11 komentarzy:

 1. Stylizacje na równi. W tej przed nie pasuje mi torebka, a w po-buty. Makijaż lepszy przed mimo tylu masek właśnie taki bardziej jej pasuje. Ten po jest również ładny i staranny, ale nie pasuje mi do wizerunku tej doll.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej podoba mi się przed
  makijaz jak i stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twarz jak i stylizacja podoba mi się przed jak i po :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardziej podoba mi się w obu sytuacjach przed.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna metamorfoza :D Bardziej podoba mi się po, chociaż przed też jest ładna :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacja zdecydowanie bardziej podoba mi się 'po'. Ale twarz i makijaż 'przed'. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 7. Twarz po wygląda bardziej dziewczęco, a nie kobieco. Chociaż mam wrażenie że od jakiegoś czasu większość stara się osiągnąć właśnie taki trochę starczy wygląd :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Mimo małych drobiazgów podoba mi sie przed :p
  Anska2002

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardziej podoba mi się wersja twarzy przed. Co do stylizacji to nie potrafię zdecydować

  OdpowiedzUsuń
 10. Buty po jakieś inne i byłoby bosko

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli chodzi o stylizacje, to obie bardzo mi się podobają, twarz wolę jednak przed ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy