Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

26 lutego 2016

Limited Edition już w Starplazie

Nowa kolekcja LE jest już dostępna. 
Liczy ona trzy piętra, a ceny wahają się pomiędzy 20-165 sd. Jak to już bywało, zakupy mogą zrobić tylko osoby z statusem SS, a jedna para rękawiczek jest dostępna wyłącznie dla Royalty. 
Jak widać na załączonych screenach część rzeczy już się wyprzedała, wiec radze się spieszyć.


Ja już jestem po zakupach. Udało mi się zdobyć to co chciałem i ogólnie jestem zadowolony z kolekcji. Osobiście zaskoczyły mnie niskie ceny niektórych rzeczy m.in. koszul czy biało-czarnej peleryny. 
Jak tam Wasze zdobycze? Jak oceniacie kolekcje?

16 komentarzy:

 1. Kupiłam dwa płaszcze - biały i czarny. Czyli to co chciałam. Podoba mi się jeszcze kilka rzeczy, nadal się zastanawiam. ZuZia_ZaPi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już o 14h07 byłam po zakupach xD kupiłam 4 rzeczy, wiązane szpilki, transparentną koszule, lateksowe body i podkolanówki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic nie kupiłam chociaż białe koszule są ekstra...gdyby nie to że jestem chora i leżę w szpitalu to kupiłabym sporo rzeczy :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę przeżyć, że nie zdążyłam na biały płaszczyk ;/ Ale oprócz tego kupiłam wszystko, co chciałam.

  majowa_pani

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam prawie wszystko co chciałam, a nawet więcej. Nie zdążyłam jedynie na biały płaszcz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupiłem wszystko co mi się podobało :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupiłam prawie wszystko co chciałam, a mianowicie 3 pary luźnych spodni i czarny rozpięty płaszcz, nie zdążyłam na białym, ale właściwie nie przydałby mi się do wielu stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupiłam wszystko co chciałam oprócz koszuli. Nie została dla mnie ani jedna, chociaż weszłam do sklepu bardzo szybko. Trochę mnie to zasmuciło, ale najważniejszym dla mnie elementem do zdobycia była biała kurtka - i to się na szczęście udało. Ceny są świetne. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zdazylam na zakolanowki :c

  OdpowiedzUsuń
 10. Kilka artykułów było już w jakiejś 1/4 wyprzedanych przed pojawieniem się się w sklepie, admini chyba powinni coś zrobić z tym katalogiem. XD

  OdpowiedzUsuń
 11. Czemu jak miałam możliwość kupienia LE to kolekcje był bardzo słabe, a jak nie mam ss to admini wypuszczają taką świetną kolekcję ?!?! ","

  OdpowiedzUsuń
 12. spóźniłam się na bialy płaszczyk, buuu, akurat miałam sd... no nic, za to kupiłam okulary, białą torbę do ręki, czerwono-biały płaszczyk, fryzurkę oraz biały, minimalistyczny top :> no i bardzo spodobała mi się broszka-gratis! kolekcja świetna, nie kupiłam wszystkiego, co chciałam, ale jestem mega zadowolona, pierwszy raz, odkąd jestem na sd, udało mi się zrobić większe i przemyślane zakupy w le

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie zdążyłam na czarny płaszcz, ale z reszty zakupów jestem zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kupiłam 6 rzeczy :D
  Biały płaszcz, czarny płaszcz, białą koszulę i dwie torebki

  Ogólnie kolekcja udana :)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy