Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

28 stycznia 2016

Opiniotwórca wybrany


50 sd za swoją opinię otrzymuje...


Misiullaa 
Po nagrodę zgłoś się do missmariksza

Z każdej Waszej wypowiedzi zostały wyciągnięte jakieś wnioski. 

Jeśli chodzi o nowości, będziemy nad tym pracować. Mam nadzieję, że informacje będą ukazywać się u nas bardzo szybko. Jeśli chodzi o pomysł z "bazarkowymi perełkami", to kilka dni temu ukazał się już z post z serii "Bazarowa zdobycz" - mam nadzieję, że nie tylko Misiulli się spodoba. Co do działu "Stardoll Sims" zdania są podzielone. Niektórym post bardzo się podoba, niektórym nie. Nie możemy zadowolić obu grup na raz, jednakże jeśli są odbiorcy tego działu nie będziemy go usuwać. Być może przy kolejnych postach z tej serii, Ci którzy są "przeciw" zmienią swoje zdanie.  Dziękujemy WSZYSTKIM za słowa otuchy, porady i informacje o tym co Wam się nie podoba.
Doceniamy to, że jesteście z nami, a tych którzy jeszcze się do nas nie przekonali mamy nadzieję zagarnąć do siebie na stałe. Pamiętajcie o tym, że tworzycie ten blog z nami! Niebawem ukaże się tutaj dość istotna ankieta. Mam nadzieję, że Waszych opinii będzie tyle albo nawet więcej niż przy "opiniotwórcach". 


~Redakcja QoF


12 komentarzy:

 1. Dział o simsach jest dla mnie jednym z najlepszych na blogu! To jego posty przeglądam najchetniej i naczęściej. Fajne to, bo to taka odskocznia od stardoll, który dla mnie robi się nudny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o to chodziło! Coś innego, bo nie samym stardoll człowiek żyje. Wiem, że blog od samego początku związany jest z tą grą, ale czasami warto skupić się na czymś innym :)

   Usuń
 2. Nie gram w simsy, także początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do tego działu, ale teraz bardzo mi się podoba, głównie dzięki ciekawym opisom, które z przyjemnością czytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że simsy to fajne urozmaicenie. Co do "nowości", to na waszym miejscu, zrezygnowałabym z ich całkowicie. Jest dużo blogów, które tworzą tego typu posty, a i tak pewnie nikt nie otwiera i nie komentuje tej samej treści na różnych blogach. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W ogóle się nie zgadzam z tą opinią

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowości są dla mnie ważne, bo często nie chce mi się zaglądać na samego stardolla, a tu mam wszystko dodane i opisane. Simsy mi nie przeszkadzają, aczkolwiek nie czytam tego działu, bo go nie lubię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dział z simsami bardzo lubię pewnie dlatego że od czasu do czasu w to gram. Teraz jak tak myślę to ten dział z nowościami jest trochę niepotrzebny bo jak widzę kolejny raz to samo to już nawet tego nie czytam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiadomo, że nigdy nie będzie tak, że każdemu się będzie wszystko podobać. Jeszcze się taki nie narodził, który by każdemu dogodził. :)Stardollowy10

  OdpowiedzUsuń
 8. to patryk.majczak żyje? xDDD

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy