18 grudnia 2015

Inspiracja z otoczenia

W dzisiejszej inspiracji z otoczenia, tak dla odmiany, pokażę wam odwzorowanie twarzy, a nie stylizacji. Osoba, jaką wybrałam to Radek - zwycięzca tegorocznego Top Model. Muszę przyznać, że odwzorowanie stylizacji to pestka w porównaniu do tego, ale ja lubię sobie utrudniać życie. Jest ciężko, bo wbrew temu, że w częściach twarzy jest wiele stron, to wybór jest ubogi. Po wielu kombinacjach na szczęście wyszło w miarę podobnie i jestem zadowolona. Ponieważ nie mam szarych farb, włosy poszarzyłam w programie graficznym. Reszta została zrobiona za pomocą kosmetyków z salonu piękności. Co sądzicie? Podoba się wam taka wersja inspiracji z otoczenia? Jeśli tak to dajcie znać, a w miarę możliwości będę zamieszczać również takie. Możecie podawać też swoje propozycje do odwzorowania. :)


9 komentarzy:

 1. Wyszło naprawdę genialnie! Gratuluje

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi niestety nie podoba się to odwzorowanie. Samego Radka zresztą też nie do końca lubię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie wyszlo :) podoba mi sie kolor jego wlosow, ale fanką nie jestem

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za Radkiem, jednak charakteryzacja jest fantastyczna, jesteś mistrzynią w konturowaniu. :D Jedynie usta średnio mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę bardzo dobrze odwzorowałaś jego twarz, jest super :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Usta mi się nie podobają, A Radzia Kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Po prostu wow! Widząc już samą miniaturkę na bloggerze od razu skojarzyłam twarz z Radkiem. Świetnie odwzorowane i oczywiście jestem za, by takich postów pojawiało się więcej :)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy