Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

24 listopada 2015

Thanksgiving na stardoll

Z okazji Dnia Dziękczynienia admini stworzyli specjalną zakładkę, w której dziękują nam za to, że tworzymy razem z nimi Stardoll. Wraz z podziękowaniami pojawił się nowy konkurs. który polega na stworzeniu scenerii. Należy zamieścić w niej zamieścić scenkę inspirując się właśnie Świętem Dziękczynienia. Pod podziękowaniami natomiast są trzy okienka z zadaniami. Na razie mamy możliwość wykonać pierwsze. Polega ono na wysłaniu prezentu znajomemu. Na to zadanie mamy czas do jutra. Za zadanie jak i udział w konkursie dostaje się drobny upominek. Weźmiecie udział?

8 komentarzy:

 1. Z pewnością wezmę. :)
  Karensis

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie. Gdzie jest ta zakładka ? Bo jej znaleźć nie mogę, a w konkursach jest tylko do zrobienia scenerii. Nie ma nic o tym prezencie dla znajomego ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W konkursach są dwa okienka z tym samym nagłówkiem. To wyżej przenosi do zakładki, której szukasz.

   Usuń
  2. ewentualnie, każdemu została wysłana na pocztę wiadomość o tym wydarzeniu, wystarczy w nią kliknąć a przeniesie nas na tę stronę.

   Usuń
 3. Wzięłam udział, jestem ciekawa kolejnego zadania. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też wziąłem :) A co mi tam? XD

  OdpowiedzUsuń
 5. cieszy mnie fakt, że upominek, który dostajemy za wykonanie pierwszego zadania nie jest kolejnym badziewiem i mam nadzieję, że niespodzianki kryjące się pod kolejnymi okienkami będą równie przyzwoite. fajnie, że admini jednak czasem o nas- użytkownikach myślą i organizują takie atrakcje. uważam, że to fajna sprawa szczególnie dla nowych graczy.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy