Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

3 listopada 2015

Powiew świeżości

Kochani! Półtora miesiąca temu omawiałam problem braku komentarzy na QoF z redaktorami. Podjęliśmy pewne próby, jednak, wg mnie nie przyniosło to takich efektów o jakich marzyliśmy. A dziś dziewczynami potrząsł brak Was w komentarzach.

wiadomość od czytelnika:
"wracam ze szkoły, pierwsze co robię po wejściu do swojego pokoju to włączenie kompa. Potem wykładam książki, przeglądam, fejsa, wskakuję na tweeta, ach, jeszcze zobaczę co się dzieje na stardoll. Zaraz, zaraz, coś kłębi się w mojej głowie, zaglądam na SiM, OCOM, może jeszcze na underneathstardoll, a właściwie to tam zaglądam w pierwszej kolejności, bo przecież muszę pokazać, że wiem o czym piszą. Ach, zapomniałabym, jeszcze QoF, ale tam to już ostatnio nic się nie dzieje. Na innych blogach choć są jakieś małe konkursy. A nuż, wygra się te 10 sd. A dziś na QoF-ie nic ciekawego nie piszą, owszem coś tam mi się nieraz podoba, czasem jakaś stylizacja jest od pacaja, ale nie chce mi się pisać komentarza. I tak nie ma nagrody komentatora. To po co? Lubię jeszcze inne stardollowe blogi modowe, ale i tam mało kto komentuje, to i ja nic nie piszę. Bo po co? "

Tak kochani,  dla kogo pisać, skoro nikogo tu nie ma? A może sprawdzać listę obecności? Czy znalazł by się ktoś? Nawet nie wiemy czy robić loterię i konkurs, bo do ostatnich niestety prawie nikt się nie zgłosił.
Otrząśnijcie się, bo widać, że brakuje w Was życia, a przecież to
  życie staje dopiero przed Wami otworem.


Drugim pomysłem, który już dziś dojdzie do realizacji, była propozycja podjęcia funkcji administratora przez naszych redaktorów (po kolei, każdy za zgodą w określonym czasie)  na czas próbny, tak dla zabawy i dla świeżości. 

A więc już dziś ogłaszam, że nową administratorką bloga na okres listopada i grudnia zostają: 
 Cold_Iceberg.( Paulina)  i 3siostry (Kinga)

Moje drogie, po prostu: "Róbta co chceta" .
Zmieniajcie co Wam się nie podoba, róbcie to tak jakbyście same chciały, a nie jak chcę ja ♥
 w razie konieczności ( może;p) pomogę♥ 
Kiss, kiss ...

Jeśli ktoś nie czytał listu redaktorów do Was -czytelników zapraszam
KLIK


7 komentarzy:

 1. Smutne jest to, że liczą się przede wszystkim konkursy, a jeszcze najlepiej te w których wystarczy napisać "zgłaszam się".

  OdpowiedzUsuń
 2. jeżeli chodzi o mnie, to obserwuję mnóstwo blogów i każdy nowo dodany post staram się przynajmniej obejrzeć. niestety, czas ogranicza mnie w tym, żeby każdy post skomentować, jednakże robię to za każdym razem, gdy coś mnie zaintryguję, zachwyci. będąc redaktorem wiem jak wiele znaczą komentarze od czytelników, także komentując czyjąś robotę, tym bardziej, gdy widzę jak dużo ktoś w dany post włożył pracy, czuję wręcz obowiązek napisania choć tych kilku zdań. no i cieszę się z tego, gdy widzę, że są jeszcze ludzie którym zależy na czytelnikach, na dzieleniu się z nimi pięknymi rzeczami, na których stworzenie poświęcają swój cenny czas :) poza tym dodam, że należę do tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość, nie ilość, dlatego czasami mam problem z częstotliwością ukazywania się moich postów. podobnie w sumie jest z komentarzami jakie widuję- wolę przeczytać jeden nieco dłuższy i wartościowy niż trzy w stylu "pięknie", "świetnie, "super".

  OdpowiedzUsuń
 3. troszkę mi Was szkoda, ale już wspomniałam że na prawde nie mam czasu, a ten blog to był 1 z najlpeszych zaliczał się do mojej ulubionej 3 :D

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie komentuje bo mi się niechce i nic jakoś specjalnie nie zachwyca mnie do tego stopnia by przezwyciężyć moją niechęć, ale wiecie co zauważyłam, że na blogu brakuje mi troche makijaży i większej ilości stylizacji, czasami Wam powiem, że mi się nawet nie chce czytać tych waszych wypocin, ale je doceniam wiem co to pisać na blogu i jak bardzo komentarze są ważne by motywować, ale osobiście ja jako wierna czytelniczka (wchodzę na QOF nawet kilka razy dziennie) czuję pewien niedosyt, nie wiem zapewne to moja wina bo wy wykonujecie swoją prace jak należy, dla mnie po prostu to wszystko staje sie takie monotonne, każda stylizacja i aranżacja podobna do drugiej, brakuje mi czegoś świeżego, elementu zaskoczenia, czegoś co sprawi, że bede miała aż ochotę wyrazić to jak bardzo podoba mi się post, oczywiscie to tylko moja opinia, nie miałam na uwadze tutaj nikogo urazić i mam nadzieje, że tego nie zrobiłam, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Eh ,niestety u mnie na blogu to samo , słabo pisać sam ze sobą ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem tyle, że najczęściej właśnie zachodzę na SIMA i na underneathstardoll. Przyznam szczerze, że nie zachodzę tu już często bo powiem tyle, że działy, poradniki są fajne, ale mało interesujące.. Także z nowościami jest tu kłopot, ja wchodzę tylko na blogi po to aby zobaczyć nowe nowinki od razu to co się dzieje, a u was jak to bywa czasami czegoś nie ma, albo jest dzień później.. Zniechęca mnie to do zaglądania tu.. Po co mam zachodzić skoro wiem, że i tak nie zobaczę tu tego czego oczekuję.. Nie zależy mi już na konkursach itp. Ale jakoś kilka lat temu było inaczej i szczerze powiem, że to wasz blog w tedy był tym gdzie wszyscy zachodzili.. Po upadku sima i cs to wy prowadziliście tą główną blogosferę takiego bloga.. Nie skorzystaliście z tego, nic nie robiliście w tym kierunku i są teraz tego konsekwencje.. Sim się podniósł bardzo szybko na pierwszoplanowego bloga o stardoll (polskiego stardoll'a). Powinniście tak samo zrobić i nas tu zachęcić.. To moje zdanie, przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale chciałam się wypowiedzieć szczerze..

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie samo pisanie o nowościach, czyli o sklepach, które wchodzą to niestety nic ciekawego. Przecież samemu można zajrzeć na stardoll czy coś weszło czy nie, a nie szukać po blogach.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy