Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

30 listopada 2015

Metamorfoza SrebrnaMuza

SrebrnaMuzaPrzed: Podoba mi się wszystko z wyjątkiem butów, myślę, że najlepiej pasowałyby któreś z tych: klik. Lubię to, że stylizacja jest utrzymana w pastelowych barwach, nadaje to takiego dziewczęcego uroku.
SrebrnaMuzaPo: Tym razem wyjątkowo dwie propozycje, ponieważ nie mogłam się zdecydować którą z nich wybrać. Jak widać obie mają pierwiastek wspólny, czyli te same spodnie.
Podzielcie się tym, która wersja Wam najbardziej przypadła do gustu!


SrebrnaMuzaPrzed: Jeżeli chodzi o make-up, to nie ma tu zbytnio o czym mówić - oczy to zaledwie czarny cień na powiekach, a reszta, to gotowe kontury z transform, do których zresztą sympatią nie pałam. Mimo to twoja doll nie wygląda wcale tak źle, należałoby jedynie wdrożyć kilka poprawek, takich jak prawidłowe rozmieszczenie części twarzy i postaranie się o ciekawszy makijaż oka.
SrebrnaMuzaPo: Wspomniałam o innym umiejscowieniu elementów twarzy - otóż nos (podkreślony kredką transform) obniżyłam maksymalnie do dołu, usta zaś podniosłam nieco wyżej. Dalej, to co widać- makijaż oka w odcieniach fioletu i różu, dodatkowo zaakcentowany kolorem włosów. Policzki delikatnie muśnięte, usta pomalowane fioletowym błyszczykiem, lecz nie całe, bo centralna część dolnej wargi pozostawiona jest w naturalnej barwie.

Jak zawsze czekam na Wasze opinie i zachęcam do komentowania!


6 komentarzy:

 1. Bardziej podoba mi się moja stylizacja.(a te buty, które mogłyby lepiej pasować to z twojej szafy?). Za to makijaż po jest świetny. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno zmniejszę odległość między nosem a ustami :)

   Usuń
 2. Stylizacje wszystkie mi się podobają, makijaż lepszy po :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacje wszystkie są świetne. Makijaż bardziej podoba mi się po.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylka druga wyszła Ci lepsza, makijaż po miodzio

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli chodzi o stylizacje, to bardziej podobają mi się to "po". Makijaże oba są bardzo ładne :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy