Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

21 września 2015

N vs M - etap V, nowicjusze w neonie

Kochani, niestety z konkursu odpadają osoby, które nie oddały stylizacji na czas. PRZYKRO MI, oraz dziękuję Wam za udział w konkursie!!! 
Niestety nie mogłam zaakceptować tych spóźnień. 
Wiem, że posypią się smutki i żale do mnie, ale chcę być w porządku do osób, które odpadły we wcześniejszych etapach za spóźnienia, tym bardziej, że w tym etapie  informowałam o tym we wcześniejszym poście.

Przedstawiam stylizacje nowicjuszy. Temat: NEON. Na głosowanie macie 2 dni.

21 komentarzy:

 1. Spoznilam sie 13 minut na oddanie pracy bo moje kochane siostry nie chciały mi udostępnić komputera x.x
  xxlena4444xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak, ale w końcu był cały tydzień na to:) Wiem, wiem..... ale jeśli miałabym przymykać oko, musiałabym na każdego pewnie czekać nie wiadomo dokąd.

   Usuń
 2. jprdl, znowu mój rywal nie oddał pracy i teoretycznie w ogóle nie ruszę się w rankingu... pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czy Ty nie oddałeś przypadkiem pracy po terminie?

   Usuń
  2. Pls ile razy osoby nie oddawały na czas, a ich stylki i tak pojawiały się w konkursie. Jeśli mnie nie przepuszczą o tą nieszczęsną godzinę trzydzieści, to trochę bieda. Mogę się założyć, że przez ten czas Iwona nie zdążyła zrobić posta ze stylkami miistrzów ;)

   Usuń
  3. Nie przepuszczono ze spóźnieniem 13 minut, a tu zachciałeś z półtorej godziny... po chamsku jednak tutaj posądzasz

   Usuń
  4. Według mnie w ogóle takie nieprzepuszczanie osób, które zgłosiły się jeszcze w jakimś tam "krótkim" odstępie od deadline'u jest absurdem. Ale to nie ja ustalam zasady, ja bym zapewne wprowadził coś jak "godzina ewakuacji" czy coś.

   Usuń
  5. Mogłam Cię przepuścić, ale czy widziałbyś te komentarze pod postem? Ja tak...
   Wiem, że większość była na stardoll, niektórzy mieli czas aby napisać post na " jakimś tam" blogu, pisali komentarze tu pod postem, ale wkleić stylki już zapomnieli. Może tak jak to już napisałeś większość liczyła, że tak jak robiłam to zwykle przymknę oko?

   Przecież pisałam w poście, że nie będzie takiej ulgi i aby było sprawiedliwie (choć widzę nie jest) nikogo nie informowałam o tym aby oddał pracę. Możecie mnie zlinczować, ale taka była zasada.

   Kiedyś w jakimś konkursie była wielka draka, że przyjęłam po czasie, innym razem nie dopuściliście osoby do konkursu, bo też zapomniała oddać stylkę, choć wkleiła na swój blog i cieszyła się z jej wykonania. Ja dodałam osobny post z adnotacją czy mam ją przyjąć. Stanowczo odpowiedzieliście, że NIE, argumentując, że byłoby to nie fair do innych osób.

   Więc miałam zrobić wyjątek? Można by było.... ale co z zasadami ?   Usuń
  6. Z tego co wiem to "taka była zasada" od początku, a sama się do niej w pierwszych etapach konkursu nie stosowałaś przepuszczając ulgowo kilka osób. Albo robisz tak do końca, albo wcale ;) No właśnie, ale co z zasadami? Iwona, what's good?

   Usuń
  7. cytuję:" Moi drodzy w tym etapie zadaniem uczestników będzie wystylizowanie swojej medoll w neony.
   Chciałabym nadmienić, że w tym etapie nie będę przypominać o oddaniu pracy,
   oraz nie będę przedłużała terminu.
   Podpisane stylizacje oddajecie do dnia: 20 wrzesień 2015 godz. 20.00"

   Czyli wg tego i tak powinnam czekać? W którymś etapie wielu osobom przypominałam, czego raczej nie powinnam robić. Każdy się przyzwyczaił, że Iwona poczeka i z pewnością zaakceptuje spóźnialskich.

   Usuń
  8. Przecież nie zaczynasz od razu po 20:00 robić tych postów, więc nie rozumiem dlaczego takich osób jeszcze nie przepuszczasz? Na początku takie osoby jeszcze trafiały, więc sorry bardzo. Trochę sprawiedliwości na przyszłość życzę

   Usuń
 3. zapomniałam xD jakoś nie żałuję.. chociaż byłam na 1 miejscu. Ważniejsza jak na razie dla mnie jest rzeczywistość, a nie konkurs. ;d trzymam kciuki ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, mam to samo. Przez cudowny weekend jaki spędziłam z rodziną, nawet przez chwilę nie myślałam o stardoll, a co dopiero o konkursie ;)

   Usuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy