Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

3 września 2015

MSW'15

Zaczęła się już pierwsza runda Miss Stardoll World 2015. Każdy kto spełnia warunki i chce starać się o to miano może zacząć zbierać głosy. Wraz z MSW wzrosły ceny wiadomości transmitowanych. Za krajową zapłacimy 5sd, a za wiadomość na cały świat zapłacimy 8sd. Oferta z okazji MSW to tylko 10% więcej stardolarow. Szkoda, że admini nie robią już takich promocji jak kiedyś. Jak co roku pojawiły się także prezenty, które możecie zobaczyć niżej. Dodatkowo można imprezować w specjalnym pokoju MSW. Jako ciekawostka dodam jeszcze, że tym razem w nagrodach nie pojawiły się żadne realne nagrody. Ja w tym roku raczej nie będę próbować, bo czuję, że i tak nie mam szans. Zamierzacie się starać o miano MSW lub chociaż dostać się do półfinału? 


12 komentarzy:

 1. Ja w tym roku nie będę starać się, żeby przejść do kolejnego etapu w MSW. Po prostu nie mam na to czasu. Fajnie, że co roku pojawiają się darmowe prezenty, zawsze do czegoś mi się przydadzą xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logując się na stardoll zauważyłam, że strona uległa minimalnej zmianie z powodu tego konkursu, ale mi to nie przeszkadza ;)

   Usuń
 2. Jak ja weszłam na wiadomości transmisyjne i zobaczyłam że niektórzy wysyłają nawet 293 wiadomości to to po 8 sd każda to hohohoo 2344 sd ! Ja po prostu powiem że nie rozumiem tych ludzi. Owszem można wysyłać te wiadomości bo po to przecież są ale bez przesady. Ja również staram się przejść do następnego etapu i tylko do niego bo wiem że dalej nie mam szans ale aż tak nie wariuje. Uważam, że MSW powinno polegać na tym po prostu powinno to być coś takiego jak jest na tym blogu Miss Lata QoF takie typowe wybory najładniejszej i nadającej się doll, a nie jak dla mnie "najbogatszej" dollki bo nie zawsze wygrany/a MSW jak taka ładna.
  agentmonia

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że nie biorę w tym udziału a koleżanka wyżej ma rację zgadzam się z tym wszystkim i masz wielka racje

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam brać udział, ale nie chce mi się spamować przez kilka tygodni dla 100sd XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej odpuszczam ten wyścig szczurów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hm....... xD
  fifi12fifi

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale po co w tym brać udział? Dla marnowania czasy chyba tylko... Przecież i tak wiadomo że nie wygra najładniejsza i najbardziej stylowa dol tylko jakiś tandeta ameba intelektualna. No sory, ten konkurs już dawno stracił swój prestiż.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy