Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

12 sierpnia 2015

Kij w mrowisko czyli artykuł krytyczny :)


Witajcie Czytelnicy i Redaktorzy :) 

Prawdopodobnie komuś podpadnę swoim artykułem ale trudno... Może nawet ktoś z Was wywali mnie ze znajomych za krytykę? :) 
Otóż odwiedziłem naprawdę uczciwie i starannie apartamenty Zespołu Redakcyjnego i zatkało mnie...
Poza jedną Iwoną, która potrafi ubrać missmarikszę odpowiednio do wnętrza, pozostałe dolki są pod tym względem tragiczne a właścicielki/właściciele totalnie bez kreatywności, jaką umożliwia Stardoll.
Chodzi mi o genialną funkcję jaką jest jest "Stwórz styl pokoju", z której nikt z Was nie skorzystał. Piszecie o designie, oceniacie czyjeś apartamenty a co macie w swoich? Dolka czy na śniegu czy na plaży jest w tym samym ubraniu. Porażka i zero kreatywności. W realu też tak się ubieracie? Nie zazdroszczę a wręcz współczuję, jeżeli tak jest.

Przypomniał mi się stary dowcip:
- Kochanie, chciałabym tak wyglądać na plaży, żeby się wszyscy za mną oglądali...
- To łyżwy załóż...

Zupełnie jak Wasze dolki. Na plażę chodzą w szpilkach lub stoją gołe wśród padającego śniegu (to już ujemny poziom kreatywności).
Również dolka w czterech ścianach pustego pokoju jest po prostu nudna, niezależnie od tego jak gustownie jest ubrana.

Czy uważacie, że Czytelnicy wezmą sobie do serca profesjonalizm oceny dolki czy apartamentu, napisany przez kogoś, kto nie potrafi zrobić tego u siebie?
Macie przecież mnóstwo wnętrz. Ciuchów tysiące... LE, HaBe... ble... śme... 
I po co? Dla samego lansu? "Mam i zobaczcie wszyscy na jakie drogie ubrania mnie stać"?

Zupełnie jak u Buki na fejsie...


I tym podsumowuję Wasze apartamenty, którymi jestem tak rozczarowany...

Skoro zdecydowaliście się pisać na temat mody, designu oraz oceniać inne dolki i ich pokoje, to zaświećcie przykładem na najwyższym poziomie, bo dla mnie i na pewno dla innych Czytelników ktoś, kto nie potrafi zrobić czegokolwiek u siebie, nie może być autorytetem i na pewno nie podnosicie tym prestiżu tego bloga.

Proponuję zatem alternatywny konkurs oceny apartamentu wraz z dolką ubraną odpowiednio do wnętrza
Oceniającymi będą tym razem nasi Czytelnicy a Zespół Redakcyjny wykrzesze z siebie tym razem maksimum kreatywności. Zgłaszać można dowolną ilość pokoi odpowiadających założeniom tego konkursu.
Nie musi być milionów dekoracji, jeżeli ktoś kupuje tylko ciuchy. Czasem wystarczy fajne tło i ubrana do niego dolka. Chociaż myślę, że kultowe czy designerskie przedmioty macie w swoich schowkach i zabłyśniecie jakimś super wykonanym wnętrzem :)

Może Redaktor Naczelna pomyśli o jakichś drobnych upominkach dla Czytelników, którzy w swoich komentarzach jak najlepiej umotywują swoje szczere za i przeciw?

Tak, że bez obrazy ale do dzieła Panie i Panowie  :)
- Bezimienny


217 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jak widać dzieci się poobrażały... XDDD

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Przepraszam, ale ja nie mam ani śniegu, ani plaży. Być może mój apartament nie jest jakichś górnych lotów, ale nie uważam go też za najgorszy. Weź pod uwagę fakt, że może nie każdy ma talent do wystroju wnętrza? Z Twojego tekstu wynika, że oczekujesz od redaktorów cudów i wianków. Nie każdy potrafi to zrobić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ubrania dla dolki? Na pewno masz :)

   Usuń
 3. dzięki. nie ma czasu by tak wszystko ładnie zrobić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dolkę masz super :)
   Aż się prosi by ją pokazać w różnych ubraniach :)

   Usuń
 4. A czy ty jak chodzisz po swoim domu, to czy wchodząc do np kuchni zmieniasz swój ubiór? A później wchodzisz do łazienki i znowu się przebierasz w coś innego? Zgadzam się z Soxo, nie każdy ma talent do wystroju wnętrz, a może ma do czegoś innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W łazience zwykle się rozbieram XDDD
   Nie wierzę, że w realu jak jesteś w kuchni, to gotujesz trzymając w ręku torebkę na przykład :)

   Usuń
  2. Bezimienny* Żałosne jest to co piszesz. Bo sam nie wiesz do czego zmierzasz ;)

   Usuń
  3. Jeśli masz problem w czytaniu ZE ZROZUMIENIEM, to sugeruję powrót do młodszych klas podstawówki :P

   Usuń
  4. Dobrze po wakacjach się wybiorę do podstawówki zamiast do liceum ;)

   Usuń
  5. Aaaaa ... Czyli gimbus? Tak myślałem :P

   Usuń
  6. Aaa czyli popierdo* dziecko z ciebie ;) TAK MYŚLAŁAM!

   Usuń
 5. Może nie o cuda chodzi, ale ludzie to jest gra! Nie bedę poświęcać całego życia żeby dopasować w grze strój do pogody w "apartamencie". Oczywiście rozumiem o co Ci chodzi, ale sorry dla mnie to nie jest na pierwszym miejscu. Kocham bloga i staram się dodawać posty, ale czasami nawet na to nie mam czasu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało kto ma :)
   Ale pokazać Czytelnikom jak Redakcja to robi w sposób profesjonalny, skoro pisze o tym czasem by można było :)
   I o to mi chodzi w tym artykule :)

   Usuń
  2. Wnioskuje, ze mam rzucić wszystko po to by zaaranżować każdy pokój i do każdego pokoju dobrać stylizacje bo tak będzie według twojej opinii lepiej, Do tego mam wydać kupę kasy i poświecić życie realne by mieć ładnie w apartamencie w grze?

   Usuń
 6. To ja się nie wypowiadam. Niech każdy ma swoje zdanie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie należę do redakcji, ale dorzucę swoje trzy grosze ;) Dla mnie korzystanie z stylu pokoju jest po prostu niewygodne. Mam urządzonych jak na razie około 10 pokoi, gdybym w każdym stworzyła inną stylizację, musiałabym wykorzystać około 60 artykułów. Prowadzę blog ze stylizacjami, dlatego jest mi wygodniej, gdy wszystkie ubrania i dodatki mam w szafie. Nie wyobrażam sobie "biegać" po pokojach, bo np. w tamtym pokoju mam akurat pasującą torebkę, a w tamtym buty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się.. Mam tak samo, a ubrania w szafie i jedna stylizacja w każdym pokoju są lepszym rozwiązaniem bo te ubrania z innych pokojów mogą mi się przydać do stylizacji i co mam potem tracić czas na zmianę ubrań w połowie apartamentów..

   Usuń
 8. Nie wierzę Dziewczyny, że przez dobre kilka lat prowadzenia konta na Stardoll ktoś nie znalazł czasu na zrobienie wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja mialam. Nie mam talentu, ale tak jak pisałam, nie uwazam urządzonych pokoi za tragiczne i nie rozumiem krytyki.

   Usuń
  2. Nie chodzi tak bardzo o wnętrza. Chodzi mi głównie o to, że mając setki fajnych ubrań można by było pokazać w nich swoją dolkę :)

   Usuń
  3. Uważam moją dollke za dobrze ubraną :)

   Usuń
  4. Uważam moją dollke za dobrze ubraną :)

   Usuń
  5. Widziałem i nie mówię, że źle :)
   Ale chętnie zobaczyłbym ją w różnych stylizacjach :)

   Usuń
 9. Owszem miałam i co chwila je rozwalałam bo do aranżacji mi było coś potrzebne :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego napisałem, że może być nawet samo tło a w nim fajnie ubrana dolka :)

   Usuń
  2. No i tu sie nie zgadzam, bo w powyzszym tekscie napisales cos calkiem innego. Napisales, ze dolka w 4 scianach jest nudna, niezaleznie od poziomu stylizacji.

   Usuń
  3. Podtrzymuję. Wystarczy tło, które na pewno każdy ma :)

   Usuń
 10. Ja również się wtrącę. Może ktoś nie potrafi zrobić dobrego pokoju? Może woli poświęcać cstardollary na ubrania? Nie oczekuj od redaktorki modowej, że będzie miała wspaniały apartament. Co do stylu pokoju- jeśli osoba zapisuje się w konkretnym pokoju to znaczy, że do tego pokoju będzie pasowała stylizacja i ma gdzieś, czy będziesz oglądać inne. Poza tym czytelnicy patrzą na to co pokazane jest na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli poświęca kasę na ubrania, to tym bardziej, skoro ma ich setki, może przebrać dolkę :)

   Usuń
  2. To dawaj przebieraj codziennie w każdym z pokoi ;)

   Usuń
  3. Tak mam od dawna. Bezimienny jest inaczej ubrany w każdym wnętrzu :P

   Usuń
  4. odpowiem tak : ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Usuń
 11. Odpowiedzi
  1. Jak się nie potrafi czytać, to już nie mój problem :)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Czytałam sobie komentarze i tak widzę że problem z kulturą wypowiedzi mają nie tylko komentujący (nie wszyscy), ale i Ty, autorze postu. Niżej wygoniłeś do piaskownicy, tutaj narzucasz nieumiejętność czytania... Jeżeli wymaga się kultury należy również ją posiadać.
   A co do przekazu posta to powiem tyle - róbta co chceta. Jeżeli ktoś chce mieć tak to niech tak ma. I proszę nie nazywać tego brakiem profesjonalizmu.

   Usuń
 12. Jeśli to też do mnie, choć ja tu tylko nowości dodaję, to mam dwa pokoje (Yacht u góry i Millionaire Mansion u góry), których używam do zapisywania doll. W pierwszym mam dodany styl pokoju, a w drugim mam powiększoną doll i widać tylko bluzkę, więc niezależnie od stylizacji chyba tak źle się nie prezentuję. Byleś u mnie akurat, gdy moja doll była zapisana w białym pokoju. Tam też czasem zapisuję, ale tylko wtedy, gdy stylizacja jaką mam na sobie posiada elementy, które nie są "przyczepione" do lalki lub jestem w trakcie tworzenie stylizacji. Resztę pokojów nie zamykam, bo coś tam kiedyś stworzyłam, ale wiem, że nie jest tam jakoś nadzwyczaj ładnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi mi głównie o dolki, które mają setki super ubrań, tylko na pokaz :)

   Usuń
  2. A gdzie jest napisane kto ma ubraniana pokaz, a kto nie?

   Usuń
  3. Spora część dolek ma pokoje w których toną w ubraniach i nic z tego nie wynika :)

   Usuń
  4. Może to ich pomysł na wystój.......

   Usuń
 13. Ja mniej więcej ogarnęłam przekaz autora tekstu i w sumie się z nim zgadzam ^^ Dużo ludzi na stardoll kupuje i ubiera ciuchy na pokaz. Ale ogólnie rzecz biorąc mało ludzi zwraca uwagę na dopasowanie ciuchów i pokoju razem bo strój dollki ludzie zmieniają cały czas a pokój zazwyczaj raz zrobiony zostaje na dłużej. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to mi właśnie chodzi :)
   Przecież w realu żadna nie założy łyżew na plażę a bikini na zimę :D
   Wystarczy nawet samo tło i ubrana do niego dolka :)

   Usuń
  2. Halo ale nie mieszajmy gry z rzeczywistością!

   Usuń
 14. Dopiero zaczęłam czytać tego bloga- ten post jest bezsensowny. Nie każdy ma czas i talent żeby urządzić wnętrze. -.-

  OdpowiedzUsuń
 15. Japierdziele, i po co ta gunwoburza? Najważniejsze jest to jak wygląda post i czy podoba się czytelnikom jego zawartość. A przede wszystkim powinieneś pilnować swojego nosa i najpierw zwrócić uwagę na samego siebie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to, żeby nabić Iwonie licznik postów, skoro nie łapiesz innego przesłania tego artykułu :P

   Usuń
  2. Dobrze rozumiem przesłanie, ale radzę ci zwrócić uwagę na samego siebie. Poza tym, nie ja robię z siebie idiotę. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Zgadzam się z natalcią ;) zwróć uwagę na swoje beznadziejne pokoje i swoje stylizacje,a potem dopiero pisz posta ;)) Pozdrawiam

   Usuń
  4. Nie każdy musi zgadzać się z tym co Autor posta miał na myśli, ale nie rzucajmy od razu w siebie mięsem. Trochę dystansu ;)

   Usuń
  5. Jeśli ktoś pisze tak bezsensownego posta to chyba nie mogę się powstrzymać ;)

   Usuń
  6. Dziękuję Sweet0Monisia za wypowiedź :)
   Ale jak widać nie wszyscy kulturą grzeszą :/

   Usuń
  7. Jak widać nie wszyscy grzeszą głupotą jak ty :/

   Usuń
  8. @JasnaKasia, żeby wytykać błędy innym za napisanie posta, najpierw postaraj się zrozumieć jego przekaz. Tytuł również się do tego nadaje. Autor nasuwa tylko swoją myśl i pomysł, ale nie narzuca ci, żebyś od razu przebierała swoją dollkę

   Usuń
  9. Ja też sie zgadzam z Monisia. Ale i tak nie rozumiem krytyki niektorych osob, takich jak 888kamila i Sei-chan., ktorych dollki zawsze są świetnie ubrane...

   Usuń
  10. Dziękuję, to miłe. +10 do samoakceptacji i zadowolenia z siebie (:

   Usuń
  11. @ Królicze :)
   Dorzucam Ci jeszcze +100 za kulturę wypowiedzi :)

   Usuń
 16. Żałosny człowieku jesteś -.- Nie każdy musi mieć kaskę na apartament,a może po prostu woli takie konto. Nikt nie musi mieć takich apartamentów. Co do funkcji "Stwórz styl pokoju" jest w ogóle nie potrzebna na stardoll... Ps. Cytuję "Na plażę chodzą w szpilkach", a ludzie z łukami na plażę chodzą tak jak u cb w apartamencie ?http://bankfotek.pl/view/1923325 Człowieku nie pogrążaj się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś przeczytała ZE ZROZUMIENIEM moją prezentację, wiedziałabyś dlaczego tak a nie inaczej mam prowadzone konto na Stardoll.

   Usuń
  2. Moja doll, mój apartament ;) Nie obchodzi mnie zdanie innych ;))))))))))))

   Usuń
  3. Otóż to :)
   Ale innych lubisz z błotem mieszać dziecinko? :P

   Usuń
  4. Tak jadę do lasu i mieszam z błotem ;)

   Usuń
 17. Ogólnie w blogowaniu liczy się to, co człowiek ma w głowie.
  Ale odnosząc się do tego co napisałeś, ja zawsze dobieram do stroju biżuterię i fryzurę czy makijaż w salonie piękności. To nie zawsze będzie pasowało do tego, co chciałabym stworzyć w drugim pokoju, a zmienić tego nie mogę w zależności od pokoju, w którym się znajduję.
  Po drugie tutaj na QoF nie ma nawet ocen apartamentów (!) więc nie wiem skąd Ci się ten argument w ogóle wziął.
  Rozumiem Twój punkt widzenia i szanuję to, ale nie zmienię swojego postępowania, bo podoba mi się sposób w jaki traktuję moją doll i mój apartament. Staram się o to, by posty były ładne, więc nawet najgorszy śmietnik w moim apartamencie nie powinien robić czytelnikom różnicy.
  Dziękuję, pozdrawiam, polać mi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Usuń
  2. Polewam z obu flaszek XD
   Wiesz czego mi jeszcze brakuje na Stardoll?
   Biżuterii też dobieranej do pokoju w taki sposób, jak można dobierać ubrania :)

   Usuń
  3. Wtedy na pewno byłoby mniej przeszkód by robić tak, jak zaproponowałeś

   Usuń
  4. Może się doczekamy aż jakiś programista na to wpadnie? :)

   Usuń
  5. Równie dobrze możesz pomysł napisać adminom w wiadomości jeżeli chcesz ;)

   Usuń
  6. Wyobraź sobie, że ja i moje znajome nieraz pisaliśmy o tym do Adminów.

   Usuń
 18. Hymm komentujcie dalej z chęcią poczytam 3:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też właśnie, a nie ma co.

   Usuń
  2. nikt już nic nie dodaje :///////

   Usuń
  3. Dobijmy do 100 komów ;))

   Usuń
 19. Zgadzam się z autorem .. Przyznam pięknego apartamentu nie mam , ale nie ubieram bluzki i spodni na plaży .
  Najgorsze jest to że robią to też osoby Royalty.
  Tyle hejtu tutaj poleciało
  Rozumiem ludzie nie macie czasu , okej ale no bez przesady pół godziny nie macie w wakacje .
  Stella123szyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wait, ale czy Royalty to jacyś lepsi? Równie dobrze Ty możesz sobie wykupić ten status, jak i każdy inny. :P

   Usuń
  2. Co osoby z royalty mają do tego? Przecież to tacy sami użytkownicy jak i bez członkostwa.

   Usuń
  3. Mam realne życie a nie będę poświęcała 30 min na to ;) Poza tym mnie nie obchodzi opinia innych ;)

   Usuń
  4. @ Stella123szyk
   Widziałem i podziwiam dobry gust przy ograniczonych środkach. Dolka świetnie komponuje się z klimatem kolorystycznym każdego pokoju.
   To jest właśnie kreatywność, o której mówię :)

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. i po co tyle jadu? ... więcej dystansu i kultury osobistej, co niektórzy...no smuteczek po prostu................. A ja właśnie bardzo lubię funkcję "Stwórz styl pokoju", to tak z wrodzonej przekory;) :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... i z wrodzonej kreatywności... :)

   Usuń
 22. Jeden post o pikselowych domkach, a tyle nienawiści. Zostańmy przy tym, że jedni będą dopasowuwać doll do każdego pokoju, bo mają tyle czasu i "kreatywności", a inni, nie tylko tak zwani blogerzy, skupią się na stylizacjach, bo to ich pasja. Nie zmienimy wszystkich, każdy jest inny i niech tak zostanie. Świat byłby nudny i smutny, gdyby każdy myślał o wszystkim tak samo i robił wszystko tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 23. Dla mnie artykuł jest śmieszny. W sensie bawi mnie problem, którego nie ma :D A tak na przyszłość odradzam powiększania czcionki, bo źle się to czyta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posłuchałem opinii :)
   Już zmniejszona :)

   Usuń
  2. Od razu lepiej - tak bardziej profesjonalnie ;)

   Usuń
 24. Nie każdy z nas potrafi zna się na aranżacji wnętrz, nie każdy ma perfekcyjną dolkę. Stardoll jest grą, którą można podzielić na wiele aspektów, jedni odnajdują się w tworzeniu fryzur, inni w aranżacji wnętrz. Niektóre dolki oczarowują samą twarzą, czy stylizacją. Powiedzmy sobie szczerze stardoll nie jest tanią grą, tu żeby dobrze się ubrać musisz wydać co najmniej 10zł czyli 100sd, żeby wykonać ładną fryzurę minimum 50sd, a żeby urządzić apartament meblami, które są na czasie co najmniej 300sd.

  Strasznie dziwi mnie to, że krytykujesz osoby, z którymi "pracujesz", jak możesz zarzucać komuś brak kreatywności, tylko na podstawie tego, że nie ma dopasowanej stylizacji do określonego pokoju, powiedzmy sobie szczerze, rzadko kto używa "Stwórz styl pokoju" i szczerze? Ja nawet nie wiem jak działa ta opcja. Uskuteczniasz w ogóle jakieś z dupy sytuacje, żarty, które nijak mają się do sytuacji, czy trywialne porównania...
  A teraz z mojej perspektywy jeśli ja miałbym dopasowywać strój do pokoju to byłoby to bez sensu, ponieważ nigdy nie dopasowałbym idealnie makijażu i fryzury do stylizacji w przeciwnym pokoju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładam się, że zrobiłbyś różne stylizacje i to bardzo dobrze :)
   Spróbuj.
   A stylu pokoju używają prawie wszystkie z moich znajomych.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. bo takich znajomych wybrałeś. lol

   Usuń
  4. Takich żałosnych jak on ;)

   Usuń
  5. Tobie też polać! Zgadzam się w pełni :D

   Usuń
  6. Jeżeli mi zapłacisz za meble, których chciałbym użyć to mogę robić nawet 500 tych stylizacji!

   Usuń
  7. Hhahhahahaaha xDDD Dokładnie ;)

   Usuń
  8. Jezu dziewczyny to że gościu napisał artykuł, z którym nie do końca się zgadzacie nie znaczy, ze musicie tak hejcić i rzucać się na niego on wyraził swoje zdanie wy wyraziłyście swoje wam sie nie chce robić " Styli pokoju " On to lubi i w czym problem ?

   Usuń
  9. @ Dodqa_
   Ja zarobiłem na sprzedaży drogich ciuchów różnym fanatyczkom ich posiadania XDDD

   Usuń
  10. Ty biedny jesteś .. Więc jakie cenne ciuszki sprzedawałeś ?

   Usuń
 25. A mnie ta cała sytuacja śmieszy. Może jeszcze mam specjalnie przearanżować wszystkie pokoje żeby pasowały mi do stylizacji/włosów/koloru paznokci? Największą przyjemność sprawia mi tworzenie różnych, spójnych stylizacji, a nie dobieranie ubrań specjalnie pod wystrój pokoju. W moim apartamencie mam kilka pokoi z których jestem zadowolony, ale ich wykonanie wiązało się z dużym nakładem finansowym i nie każdy może sobie na taki luksus pozwolić, pomijam już fakt że swoją doll zapisuję w "pustych czterech ścianach" gdyż ogranicza mi to czas ładowania się apartamentu ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na ceny ubrań w Twoim apartamencie, to raczej do tych biednych nie należysz, zatem argument kosztów raczej mało mnie przekonuje :)
   Ale nawiązując do stylizacji. o których mówisz to i ja byłbym zadowolony, gdyby Admini wprowadzili funkcję Salonu Piękności do Stylu Pokoju.
   Wtedy można by było dobrać to jeszcze bardziej i mieć zero ograniczeń :)

   Usuń
  2. Mam tak samo. Cały artykuł jest dla mnie szukaniem mózgu w du. Jeśli, ktoś nie jest dobry w urządzaniu wnętrz, to puste cztery ściany z interiorem są lepszym wyborem. Stardoll ma być zabawą, a nie ciągłym śrubowaniem kogoś, że za mało się stara, jest za mało profesjonalny. Wrzuć na luz, baw się i daj się innym bawić. Blog funkcjonuje bez zarzuceń, redaktorzy wywiązują się ze swoich obowiązków, mają swoje działy, które prowadzą najlepiej jak potrafią i to się liczy, a nie to, że ich lalki są zapisane w szpilkach na plaży lub z torebką w kuchni.
   Peace/room/łotewa
   Kasia

   Usuń
  3. no i haraszo

   jak chce, to niech dalej uskutecznia swoją ideę dopasowywania, ale niech nie stara się wywierać jakiejś presji na innych użytkownikach, bo każdy sam decyduje o tym jak prowadził konto, które jest owocem jego ciężkiej pracy, wydanych pieniędzy i spędzonego czasu poświęconemu rozgrywce

   Usuń
  4. Kasiu ale szpilki na plaży nie świadczą dobrze o umiejętności wykonania stylizacji.
   W dodatku jeśli jest to Redaktorka, która ocenia i krytykuje apartamenty, to jej opinia nie może być miarodajna, skoro u siebie nie potrafi.
   Prawda?

   Usuń
  5. Bezimienny skończ tą szopkę bo naprawdę żałosny jesteś ;)

   Usuń
  6. Weź się opanuj typie, sam piszesz "ocenia i krytykuje apartamenty" a nie do cholery jasnej "ocenia i krytykuje dopasowanie stylizacji do wnętrza", a co do szpilek na plaży powiem tylko że dla mody trzeba cierpieć, nawet jeśli ceną mają być ziarenka saharyjskiego piasku uwierające w twoich szpilkach Jimmy'ego Choo

   Usuń
  7. Publikuje stylizacje od 2 lat i jakoś nikt nigdy nie przyczepił się za szpilki na plaży :D

   Usuń
  8. Ocenia apartament czy ocenia stylizację zapisaną w apartamencie? Jeśli bierze pod uwagę jedynie pokoje i ich wygląd, nie krytykuje stylizacji innych, to w czym problem? Nie jest od tego, więc nie miesza biznesów. Niektórzy po prostu nie zwracają uwagi na dopasowywanie stylizacji i pokoju, w którym zapisują wszystko, widocznie lubią misz-maszy - ich sprawa. Wytykanie ich palcami i czepianie się ich, to za dużo. Wystarczy zaproponować konkurs - pokaż, że jesteś masterem stardolla i po sprawie. Ten artykuł wygląda, jakbyś czuł się niedoceniony, bo Ty wszystko pięknie dopasowałeś. Brawa dla Ciebie, doceniam, że chcesz się bawić z męczącym stylem pokoju, gratuluje talentu, ale proszę, nie każ innym startować w kolejnym wyścigu szczurów, nie każ im rywalizować o byle gó., daj im się bawić po swojemu. Jeżeli boli Cię, że są tu redaktorzy, którzy nie mieszczą się w Twoich standardach, to ich nie czytaj. Ja też nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie każę innym zmieniać wszystkiego i wywracać do góry nogami.

   Usuń
  9. Właśnie w tej chwili QOF stało się drugim Uz xDDD W końcu ktoś musi przejąć posty z aferami ;))) Zgadzam się z Tlen w 100% :D

   Usuń
  10. Zgadzam się w 100% z opinią tlen. Nie każ innym robić tego co ty, każdy gra na stardollu jak chce.

   Usuń
 26. Nie do końca rozumiem tego przytyku do osób prowadzących bloga... Rozumiem takie zastrzeżenia do osób, którego tego nie robią, ale Ci, którzy dodają ciągle swoje stylizacje na bloga po prostu muszą mieć wszystko w szafie i trochę w jednej stylizacji na doll, nie mogą robić innej stylizacji w każdym pokoju, bo to tylko utrudniałoby tworzenie stylizacji na bloga - przełączać pokoje i szukać danych ubrań, dodatków jest bez sensu... I nie, ja nie publikuję nic na żadnym blogu, więc nie piszę tego w samoobronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat w tym przypadku mam zastrzeżenia do konkretnych osób zajmujących się na tym blogu oceną i krytykowaniem apartamentów. Najpierw trzeba pokazać jak to się robi u siebie, by móc oceniać innych.
   Nie będę wymieniał nicka Redaktorki, ale moje stwierdzenie "szpilki na plażę" jest w jej przypadku jak najbardziej uzasadnione.

   Usuń
  2. Nie wiem kto ocenia apartamenty innych, ale jestem chyba jedyną osobą która dodaje regularnie posty na temat aranżacji i jak wnioskuje odnosisz się do mnie więc dziękuję

   Usuń
  3. Według mnie nie koniecznie trzeba mieć swój własny wspaniały apartament i stylizacje, żeby oceniać innych. Doświadczenia nabiera się również przez wchodzenie i oglądanie jak jest u innych, tak też można wyrobić swoje oceny.

   Usuń
  4. Wybacz ale to dalej nie do końca ma dla mnie sens... Skoro ktoś zajmuje się aranżacjami to baaardzo często zmienia wygląd pokoju i ciężko ciągle dopasowywać stylizacje

   Usuń
  5. Mówię o ocenie apartamentu :)
   Jest to chociażby w etykietach :)

   Usuń
  6. Jak dla mnie na jedno wychodzi, bo też je "oceniałam i krytykowałam" mimo że to było prawie rok temu.

   Usuń
  7. Nie no najlepiej Bezimienny się zakryje ocenianiem apartamentów , które było dawno temu... Nie ma co pisać i przysłania się tym co może ://

   Usuń
  8. Ale wszyscy piszą, że to było dawno... Poza tym ocenianie nie zobowiązuje do tego, żeby mieć inną stylizację dopasowaną do każdego pokoju pokoju... To zobowiązuje do tego, żeby mieć ładne, zadbane pokoje, nawet niekoniecznie mega kreatywne. Jak ktoś ma czas i chęci to może sobie dorabiać do każdego pokoju stylizację ale to wcale nie jest konieczne i jak wspomniałam ocenianie do tego nie zobowiązuje. To wcale nie jest potrzebne żeby świecić przykładem. Poza tym niektórzy tak mają też, że u siebie nie potrafią czegoś stworzyć ale potrafią świetnie ocenić wygląd cudzego apartamentu czy stylizacji i mają dobry gust, po prostu nie są na tyle kreatywni, żeby sami coś stworzyć. Uważam, że trochę przesadziłeś z tym artykułem. Może masz odrobinę racji ale mnie to nie przekonuje. Zgadzam się co do tego, co pisałeś o tym, że niektórzy mają pokoje z ubraniami na pokaz, że to jest takie chwalenie się i skoro to robią to mogliby je założyć. W tym może coś jest. A inną stylizację w każdym pokoju robi ktoś, kto ma na to czas i energię. I robienie tego wcale nie oznacza, że ktoś świeci przykładem, bo większość osób, ktore tak robi tak na prawde nie mają dopracowanych pokoi i stylizacji. A poza tym niektórzy mogliby się trochę uspokoić i trochę jednak kulturalniej przedstawić swój punkt widzenia.

   Usuń
 27. Obiecałam, że powstrzymam się od komentarzy, ale już dłużej nie mogę wytrzymać. To co wyprawiacie jest śmiechu warte. Ja tam jestem bezstronna. Uważam, że dobieranie makijażu i stylizacji do wnętrza jest po prostu bezsensowną fanaberią. No, ale jeśli jemu sprawia radość, ze może wykazać się w ten sposób to jasne, rozumiem. Niepotrzebnie zaatakował redaktorki. Przez to zaczęła się jedna wielka afera. No, ale z drugiej strony to czytelnicy nie powinni go tak hejtować. Ale tam róbcie co chcecie byleby tylko wszystko zakończyło się zgodą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że gdybym wysłodził, to byłyby same ochy i achy :)
   Chodzi mi o to, że piszący o modzie i designie na profesjonalnym blogu powinni dać przykład Czytelnikom, jak należy to robić.
   Przykładu szpilek na plażę nie wyssałem z palca, tylko obejrzałem konkretny apartament :)

   Usuń
 28. Ojejciu, nie pozabijajcie się;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bój się Iwona :)
   Na szczęście poza paroma gimbusami bez argumentów są tu ludzie, którzy piszą normalnie i rzeczowo :)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Jako założycielka powinnaś bronić redaktorów, a nie dodawać głupie komentarze -.-

   Usuń
  4. Jasna Kasia stawiam piwo! :D #WYJE

   Usuń
  5. W sumie zgadzam się z JasnąKasią, missmariksza ty pozatrudniałaś redaktorów, trzeba bronić swojego wyboru! ;)

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Ten blog miał być taki profesjonalny,a właśnie Iwonko pokazałaś jaka jesteś również żałosna w stosunku do swojej załogi ;)

   Usuń
  8. W tym momencie Iwonko pokazujesz gdzie masz swoją załogę,a z tego co napisałaś to wychodzi na to, że bardzo daleko ;)

   Usuń
  9. Olu ja nie mam tyle pieniędzy na te piwa, ale czteropak byś wygrała :*

   Usuń
  10. No weźźźźź :/// Miała być perła ;)

   Usuń
  11. No widzisz Iwona? Jeszcze Cię gimbusy z własnego bloga wyrzucą... XDDDD
   Ale jazda z takimi dzieciakami... XDDD

   Usuń
  12. Ciebie powinna Iwona już dawno wywalić Gimbusie ;)

   Usuń
  13. Chociaż nie Iwonka woli ciebie obronić niż swoją całą załogę ;)

   Usuń
  14. Myślę że Iwona nie chciała się mieszać w tą dyskusję ale wierzy w redaktorów bloga.
   Co do JasnejKasi robisz sie strasznie wulgarna i teraz masz pretensje do wszystkich daj se na wstrzymanie bo jeszcze skłócisz połowę załogi bloga

   Usuń
  15. Ja nie chcę nikogo skłócić tylko nie mogę na to patrzeć jak Bezimienny obraża wszystkich czytelników i redaktorów, a Iwona nic z tym nie robi..

   Usuń
  16. Moim zdaniem najlepiej by było usunąć cały post :) Przynajmniej skończyła by sie ta bezsensowna dyskusja

   Usuń
  17. Ale to nie przywróci honoru całego bloga ;)

   Usuń
  18. Usuń swoje chamskie, to już będzie dobrze.

   Usuń
  19. Przepraszam, że się wtrącę, ale co missmariksza ma zrobić? Usunąć post i porozstawiać Was po kątach? Ludzie miejcie trochę dystansu. Wyłączcie komputer, wyjdźcie do ludzi, a nie wdawajcie się w bezsensowne i do tego w większości przypadków mało kulturalne dyskusje. Post jest jaki jest, jednym się spodoba, innym nie, ale nie trzeba od razu się obrażać.

   Usuń
  20. Zgadzam się z Sweet0Monisia. Poza tym jeśli macie swoje zdanie przedstawcie je kulturalnie, bo Bezimienny jest kulturalny, przedstawcie mu swoje argumenty i wtedy może go przekonacie do tego co sądzicie. Jeśli nie? Trudno na świecie jest wiele ludzi z różnymi zdaniami, niech każdy sobie żyje z własnymi przekonaniami i nie probuje ich narzucać w agresywny sposób.

   Usuń
  21. Poza tym nie zauważyłam, żeby obrażał wszystkich czytelników i redaktorów. Również nie zgadzam się z jego zdaniem ale przedstawiam mu swoje argumenty i się z nim nie kłócę.

   Usuń
  22. Dobra stopuję bo już nie chcę mi się śmiać xdd

   Usuń
 29. Dalej popisuj się swoim profesjonalizmem, a w końcu nikt nie będzie musiał nikogo wyrzucać, bo nikt przez takich jak ty wchodził na bloga nie będzie. Kim ty właściwie jesteś? Może ktoś lubi chodzić w szpilkach na plażę. Boli Cię to? To na to nie zwracaj i **uj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej profesjonalizmem niż jego brakiem :P

   Usuń
  2. Każdy już prawie mi pisze, że blog stał się żałosny i że miał być taki profesjonalny. A Iwonka kolejna mądra broni tego dupka zamiast swojej załogi.. BLOG ZSZEDŁ NA PSY !

   Usuń
  3. Tym swoim profesjonalizmem rozwaliłeś atmosferę bloga... Współredaktorzy nie powinni tak na siebie naskakiwać.

   Usuń
  4. I jak odejdą takie trolle jak ty, to będzie na pewno korzystniej dla poziomu tego bloga :P
   Szczęśliwej drogi do piaskownicy... XDDD

   Usuń
  5. Nie no tego to za wiele właśnie widać jak ty i Iwonka chcieliście podnieść wyświetlenia i komy ? To wam się to udało lecz w złym kierunku śmieciu ! Nie masz prawa obrażać czytelników bloga, a zarazem redaktorów! KONIEC!

   Usuń
  6. @ awcia
   Komentarz nie był do Ciebie, tylko do Ciemnej Katarzyny XD
   A myślę, że lepiej jest jak blog jest profesjonalny niż miałby być Towarzystwem Wzajemnej Adoracji :)

   Usuń
  7. Nie pozwalaj sobie Bezimienny bo w tym momencie mogłeś obrazić każdego czytelnika ._.

   Usuń
  8. PÓJDĘ DO PIASKOWNICY W MOICH SZPILKACH, BO NIKT NIE BĘDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYĆ!

   Usuń
  9. A JA NA PLAC ZABAW OD RAZU ZE ZJEŻDŻALNI ZJADĘ ;)))))

   Usuń
  10. @ Dodqa_
   Przeczytaj uważnie kto tu kogo zaczął pierwszy obrażać :)

   Usuń
  11. Pierwszy, ale nie ostatni. Zagranie w stylu: skoro on może, to ja też mogę

   Usuń
  12. Pierwszy ale i ostatni raz połowa odwiedza dziś bloga xd

   Usuń
  13. Jasna Kasiu, mów za siebie ;) I przestań już prowokować swoimi komentarzami, bo to już przestało być zabawne.

   Usuń
  14. Właśnie dlatego pasuje bo już mi się nie chce śmiać xd

   Usuń
  15. Dorota jest oburzona zaistniałą sytuacja!

   Usuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. Kurde ludzie skończcie to, bo to już jest żałosne.

  OdpowiedzUsuń
 32. Każdy ma swój styl, każdy robi to co mu się podoba. Nie każdy jest idealny we wszystkim... Inni robią dobre stylizacje| imponują twarzą| apartamentem. Ja osobiście wole mieć 3-4 udekorowane pokoje a całą resztę wydać na ubrania. Czy coś w tym złego, że wolę zrobić stylizację, która wyniesie 100SD niż pokój, który i tak prędzej czy później zmienię, a do którego meble będą kosztować 500SD?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się całkowicie :)
   Cały czas podkreślam, że dobra stylizacja, to taka, która współgra z otoczeniem. Wtedy wygląda naturalnie i profesjonalnie. Myślę, że z tym się zgodzisz? :)

   Usuń
  2. Dobra stylizacja, to taka w której wszystkie ubrania i akcesoria ze sobą współgrają, ważny jest także makijaż i włosy. Otoczenie to zupełnie inna sprawa

   Usuń
  3. I to najlepszy kom w tej sprawie Patryczku ;)

   Usuń
 33. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Usuń
 34. @MeLolitka wyobraź sobie, że on ma to gdzieś, że nie obchodzi Cię jego zdanie i narzucanie. Masz tak zrobić i już, bo przecież najważniejsze jest otoczenie współgrające ze stylizacją. Ja np. jak idę do kuchni to zakładam fartuszek mojej mamy, a jak idę to salonu, to zakładam moje koturny, żeby pasowały do koloru dywanu i obrazu, który stoi na komodzie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HHAHHAHAHAHAA XDD SIKAMM ;)))

   Usuń
  2. Czyli jak idę na plażę to szpilki zostają w moim apartamencie? :(((((

   Usuń
  3. Rest In Pizza [*]

   http://www.gifbooster.com/wp-content/uploads/5488/the-office-michael-scott-no-god-please-no_41.gif

   Usuń
  4. YESSS YESS Patryczku ://///

   Usuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 37. Każdy ma u siebie co stosowne i nie ma co się czepiać. W szczególności załogi! Ale sam pomysł na ,,konkurs" czy jak to nazwać ciekawy. Powodzenia i wezmę się za ocenianie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Teraz się zastanawiam czy to szanowany blog o stardoll czy coś na styl portalu plotkarskiego XD Każdy coś na kogoś ma...

  OdpowiedzUsuń
 39. Szanowni komentatorzy, Iwonka, nic nie pisała, ponieważ jej niestety nie było, zanim Bezimienny opublikował post wyraziłam zgodę na krytyczny artykuł, póżniej pojechałam ( nieważne gdzie i na ile), wróciłam, zerknełam na bloga, a tam tęgie baty...Napisałam, abyście się nie pozabijali ponieważ skaczecie sobie do oczu. Nie komentowałam dalej, ponieważ ponownie musiałam gdzieś pojechać.
  To takie trudne do zrozumienia, że nie siedzę całymi dniami na necie i nie wyczytuję co kto pisze w tym temacie?
  Mam swoje życie, i to ono jest ważniejsze niż ta dzisiejsza draka.
  Jeśli komuś z redaktorów lub czytelników coś się u nas nie podoba, nie będę zatrzymywać, ani również przepraszać za ten post, tym bardziej go usuwać.

  @ Bezimienny, i tak jak się spodziewałam, post przyniósł sporo negatywnych emocji, ale może to i lepiej, każdy napisał co mu w duszy gra.
  Być może za dużą poprzeczkę postawiłeś innym?

  Czy nikt z Was nie chce iść wyżej? Podnosić swoich umiejętności, ulepszać talentów, robić coś nawet tu w grze coraz lepiej? Czytając post pomyśleliście pewnie: "o znalazł się mądry i będzie nam narzucał co mamy robić."
  Ale ten post pokazał, że umiecie komentować, a także bronić swoich racji i redaktorów tego bloga.

  Dziękuję, może coś jeszcze później napiszę ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Kamil, śledziłam to co robiłeś (pisze o stylizacjach), podziwiałam, i myślę, że nadal będę podziwiać to w jaki sposób pokazujesz swoje stylki, nie bez powodu pisałeś na jednym z najlepszych blogów, który niestety został zamknięty.
   Owszem, jesteś tam gdzieś wyżej ze swoją doskonałością, z Tobą jest tez masa ludzi, którzy są komentatorami czy redaktorami tego lub innego bloga, ale to nie świadczy, że nie można iść dalej.
   Sukces tkwi w samym Tobie, rozwiń skrzydła, i szybuj...
   Wiem, że nie spoczniesz na laurach. Jesteś ambitny więc pójdziesz dalej.

   Usuń
  3. Widzę, że za szybko napisałam komentarz:D

   Usuń
 40. Ktoś 'Bezimienny' napisał takiego hejtującego posta i nagle wszyscy się tym przejęli? ;') Ja nie mam nic do zarzucenia redaktorom bloga, a że jednej osobie która widać wchłonęła w stardoll jak we własne, realne życie nie podoba się ich praca to przepraszam bardzo, ale po co pchać się w taką niemądrą konwersację? Każdy ma swoje zdanie. Ja będąc redaktorem nie przejąłbym się tymi słowami, ponieważ nikt nie będzie mi zarzucał co i jak mam robić. Stardoll to nasze prywatne konta, możemy nawet mieć nagą doll. Przestańcie zachowywać się jak grupa 9-cio latków, bo to wygląda jakby bezimienny był waszą przedszkolanką. Może by tak jednak wyjść na świeże powietrze nic kłócić się i konsultować ze znawcą który ni stąd ni zowąd wyskoczył jak Filip z konopi i będzie rozkazywał, że ty masz robić to a ty tamto. Po 4 latach ciągłej gry i obcowaniu z blogami, redaktorami i czytelnikami wiele sie nauczyłem i uwierzcie, że stardoll nie jest najważniejsze i nie można traktować go jak pracę, lecz jak zabawę.
  Dziękuję bardzo i nie pozdrawiam autora postu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niestety Iwona tutaj się z Tobą nie zgodzę ponieważ nikt nie powinien, a tym bardziej nie może zarzucać komuś co powinien robić i to wcale nie jest podnoszenie wszystkim poprzeczki.

   Usuń
  2. I niestety Iwona tutaj się z Tobą nie zgodzę ponieważ nikt nie powinien, a tym bardziej nie może zarzucać komuś co powinien robić i to wcale nie jest podnoszenie wszystkim poprzeczki.

   Usuń
  3. może faktycznie, gdyby post nie wyskoczył jak Filip z konopii, nie było by tego zamieszania, przyznaję: moja wina.
   Gdyby czytelnicy bloga nabrali zaufania do Bezimiennego po innych spokojnych postach, byłoby zupełnie inaczej.

   Usuń
 41. To wszystko jest takie żałosne, naprawdę. Po co tyle złości, ale z drugiej strony przydałaby się odrobina szacunku dla cudzej pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I przy cudzej pracy miałam na myśli wszystkich grzeszących jedną stylizacją w całym apartamencie.

   Usuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy