31 lipca 2015

Strike a Pose w Starplazie

W Starplazie pojawiło się już Strike a Pose. Kolekcja obejmuje 3 piętra. Pierwsze artykuły wyprzedały się błyskawicznie. Osobiście zdążyłam na 2 rzeczy z 5, które chciałam. Zdążyliście kupić to co chcieliście? 18 komentarzy:

 1. Ja w momencie, kiedy biegnę do plazy zacina mi się komputer! Ja i moje szczęście, które nigdy mnie nie opuszcza. Chciałam kimono, ale oczywiście go już nie było.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wszystko co chciałem, dziwię się, że starczyło mi sd. Sweterek i kimono z torebką wyprzedało się błyskawicznie, kupiłem je odświeżyłem stronę, a obie rzeczy już wyprzedane, coś czuję że będą dużo warte :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zdążyłam na ten sweterek w kwiatki oraz na beżowy, chciałam je najbardziej ;c Ale za to kupiłam czarny szal (?), pozę z kapeluszem i zasłoniętą twarzą, z kapeluszem i odsłoniętą twarzą, stanik oraz kamizelkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdążyłam na wszystko, co chciałam i na szczęście nie spłukałam się kompletnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja oczywiście na to co chciałam nie zdążyłam ale i tak ceny jak na mój portwelik za wysokie a poza tym nie mam ss ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdążyłam na to co chciałam, czyli na kimono . Dokupiłam jeszcze bluzkę i buty. Jestem zadowolona. Nie chciałam kupować na siłe tylko dla tego, że są to limitki.
  Natusia_182

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie kupiłam dwóch rzeczy, które chciałam. Miałam zamiar kupić narzutkę w kwiaty, ale nie było już dla białych doll, więc kupiłam dla ciemnej karnacji. A ta poza z bańkami jest kiepska, bo zachodzą pod głowę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyhałam od rana, nie odstępując na krok od komputera, więc trochę zgłodniałam. Poszłam do kuchni, zrobiłam sobie kanapkę, wracam, i co widzę? To, co zamierzałam kupić zostało już wyprzedane -_-

  OdpowiedzUsuń
 9. aż specjalnie zmieniłam karnację doll, bo wszystko co chciałam kupić (biały kolor skóry) szybko się wyprzedało... Jestem zadowolona z zakupów :) zaskoczona jestem, bo ubzdurało mi się, że dostawa będzie jutro...

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam 2 rzeczy i chciałam jeszcze beżowy sweterek.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kupiłam tylko czarne sandałki :) Na więcej rzeczy nie miałam kasy :/

  OdpowiedzUsuń
 12. Musiałam nieco opalić moją doll, bo przegapiłam wersje z jasną karnacją, ale jestem zadowolona z zakupów ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Za ługo myślałem nad spódnicą (tą przy szalu?). W momencie kiedy zdecydowałem się na nią okazało się, że jest wyprzedana.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kupiłam żółtą sukienkę i niebieską spódnicę do ciemnej karnacji. i w ten sposób zostałam murzynką xD

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy