Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

16 lipca 2015

-13- Trzy Miasta

W dzisiejszym artykule - trzy stylizacje inspirowane trzema miastami. Pierwsza jest inspirowana Tokio i jest to chyba najbardziej oczywiste skojarzenie, głownie dzięki opasce i butach. Druga natomiast kojarzy mi się z Nowy Yorkiem. Nie wiem dlaczego. Ciężko mi to uzasadnić. Może te kolory, może ten rozwiany szal... Trzecia natomiast kojarzy mi się z Londynem. Głównie przez przytłumione kolory. Dziś do współpracy zaprosiłam trzy modelki: natusia_182, Sweet0Monisia i Ciacho04. Myślę, że spodoba wam się taka miła odmiana. A co do skojarzeń, to czasem naprawdę ciężko je uzasadnić.
  
A wam z czym kojarzą się te stylizacje?
 
 

12 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się Twoje stylizacje! :) Pierwsza stylizacja jest moją ulubioną <3 Co do drugiej.. mam taki sam problem jak Ty :D Stylizacja nie kojarzy mi się z NY, ale nie potrafię określić z jakim innym miastem :D Trzecia jak najbardziej Londyn :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne stylizacje. Najbardziej podoba mi się pierwsza. Trzecia jest okej, a druga nie zbyt przypadła mi do gustu. Mi pierwsza również kojarzy się z Tokio, a trzecia z Londynem. Co do drugiej nie mogę nic wymyślić :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się żadna nie spodobała, chociaż 2 nie najgorsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każa jest świetna.. same je ubierasz?:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak stylizacje są zawsze wykonywane przeze mnie.

   Usuń
 5. Świetne stylizacje! Najbardziej spodobały mi się 1 i 3 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie stylizacje podobają mi się. Najbardziej przypadła mi do gustu stylizacja nr.1 (nie tylko dlatego, że jest zaprezentowana na mojej doll :D). Faktycznie od razu przyszło mi na myśl Tokio. Dwie kolejne nie kojarzą już mi się z konkretnym miastem, jednak wyglądają dobrze.
  natusia_182

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc z niczym nie kojarzą mi się pokazane stylizacje. W pierwszej niby są te buty i opaska, ale to nie wystarczy, spodziewałabym się bardziej ulicznego stylu, czyli tego popularnego stylu kawaii. Następne stylizacje są po prostu eleganckie i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacje jak zawsze świetne.Najbardziej spodobała mi się pierwsza :)

  OdpowiedzUsuń
 9. całkiem fajne,ale bez szału:)

  OdpowiedzUsuń
 10. jak zwykle bardzo ładne stylizaje, ostatnia jakoś nie kojarzy mi się z Londynem, ale też nie jestem w stanie określić z jakim miastem...

  OdpowiedzUsuń
 11. Każda stylizacja ma w sobie coś fajnego :) ogólnie mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy