Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

22 maja 2015

Metamorfoza Sei-chan.

Przed: Bardzo ładna, dopracowana stylizacja. Szal dodaje  nonszalancji, a srebrne dodatki dopełniają całość. Nic bym nie zmieniała. :)
Po: Chciałam zrobić coś kolorowego i nietypowego. Zaczęłam od topu (teraz mi on nie pasuje, ale cii), dodałam torebkę, płaszcz, spódnicę, okulary i buty z wzorkami. Założyłam również skórzany pasek fakturą pasujący do torby.

Przed: Jak dla mnie bomba. :D Doll wygląda bardzo realistycznie dzięki cieniom, a połączenie fryzur było świetnym pomysłem. Do stylizacji trochę nie pasuje mi złota biżuteria, ale z daleka tego nie widać.
Po: W sumie to wyszło całkiem podobnie. Zmieniłam fryzurę na tą cudowną, której nie zdążyłam kupić. :') Oczy pomalowałam czarnym i burgundowym cieniem, a usta podkreśliłam ciemną czerwienią. Cienie zostawiłam, ale trochę inaczej pomalowałam policzki.

10 komentarzy:

 1. Obie stylizacje są na bardzo wysokim poziomie i nie potrafię wybrać lepszej :) twarz i fryzura doll jednak bardziej podoba mi się przed.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej podoba mi się stylizacja po, jakaś taka ciekawsza. Makijaż przed, Sei ma swoją charakterystyczną twarz, więc po według mnie już do niej nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. O wiele bardziej Sei podoba mi się przed..
  QueenRoyal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przed i Po jest bardzo fajnie, ale wolę tą nonszalancką, wyluzowana Sei :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacje obie mi sie podobają. Makijaż lepszy po, po wygląda starzej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przed bardziej mi się podoba.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za miłe komentarze i przede wszystkim świetną metkę :) Miło zobaczyć swoją doll w świeżej odsłonie. Strasznie podoba mi się stylizacja, na pewno skorzystam z połączenia topu i spódnicy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacje chyba bardziej podoba mi się po, chociaż przed też jest bardzo fajnie. Make-up natomiast według mnie wygrywa pierwszy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylizacje obie mi się podobają, makijaż lepszy przed :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, bardzo wyrównany poziom przed i po. Stylizacje obie są super i nie da się wybrać lepszej. W makijażu wygrywa jednak sei. Twoja propozycja też jest super :*

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy