12 kwietnia 2015

Stylizacja


Naszyjnik PPQ, Sofia Vergara
Bluzka Voile
Spódnica Bunny Hop
Kopertówka Miss Sixty
Buty Decades

14 komentarzy:

  1. Bardziej podoba mi się wersja bez okularów. Jest ładnie, bardzo delikatnie, dziewczęco, jak najbardziej mi się podoba, aczkolwiek moim zdaniem tutaj tak fajnie się nie prezentuje masa różnych naszyjników i ograniczyłabym się do jednego. Oprócz tego jest świetnie!

    nataliaszelc01

    OdpowiedzUsuń
  2. Wersja bez okularów lepsza, naszyjnik z krzyżem zdjąć, reszta jest Ok

    OdpowiedzUsuń
  3. Stylizacja ładna, lecz jak już zauważono powyżej za dużo dodatków.

    OdpowiedzUsuń
  4. Twoja doll ma cudowną twarz! To pierwsze rzuciło mi się w oczy ;) Oprócz tego - cudowna spódnica, z której się ogromnie cieszę. Również uważam, że bez okularów lepiej

    OdpowiedzUsuń
  5. Jakoś mi się nie podoba, ale nie jest źle. Za dużo dodatków i krzywo założona spódnica :c + masz tak jasne te cienie(?) na twarzy, że wygląda to brzydko, bez nich byłoby o dużo lepiej ;)
    dominikadomcia

    OdpowiedzUsuń
  6. Też uważam, że bez okularów stylizacja prezentuje się lepiej. Zrezygnowałabym też chyba z naszyjnika, a poza tym jak najbardziej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Hmm szczerze powiem, że ta stylizacje nie całkiem jest w moim guście i też zgadzam się z tym, że ta spódnica jest krzywo założona .

    PartyWiktoria

    OdpowiedzUsuń
  8. Według mnie zbędna jest bransoletka i pierścionek, bez nich nie byłoby tego uczucia, że użyłaś zbyt dużo dodatków. Naszyjniki właśnie są okej. Reszta super, bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń
  9. A mi się tym razem podoba ;) Niby tak dziewczęco, ale te dodatki nie robią z niej 10 letniego dziecka :D

    OdpowiedzUsuń
  10. Strasznie nie podoba mi się ta spódnica, ogólnie nie lubię spódnic za kolano. Gdyby była krótsza, to stylizacja świetna. Według mnie nie ma przesady z dodatkami.

    OdpowiedzUsuń
  11. spódniczka ma potencjał i został on tu wykorzystany- stylizacja bardzo delikatna, wiosenna. Jednak wolę wersję bez okularów

    OdpowiedzUsuń
  12. Bardzo ładna i efektywna stylizacja. Ta spódnica bardzo mi się podoba :P

    paula1908

    OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy