Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

6 marca 2015

Museum Mile

W starplazie pojawiła się zapowiadana kolekcja. Jednak ku naszemu zaskoczeniu kolekcja nie jest limitowana, choć większość osób czekała właśnie na taką. Gdyby tak było, chyba w pierwszej kolejności znikły by obrazy ponieważ są najbardziej dopracowane.A Wy jak uważacie? Kupiliście coś?


12 komentarzy:

 1. Może jeśli w trakcie urządzania apartamentu, okaże się, że któryś z obrazów by mi odpowiadał, to go kupię. A na razie nie widzę nic, co muszę mieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skrzydła z 3 manekina na 2 stronie są cudowne, ale cena....katastrofa.

  CrazyMiley8

  OdpowiedzUsuń
 3. #LadyNoMoreGaga #LadyGagaIsOver #LadyGagaFlopped #ARTFLOP #LadyWho? #No1curr #Reductive #ARTPOPFlopped #Where'sSomethingWithKaty #NoGrammyForARTPOP #JusticeForKatyPerry #JusticeForPRISM

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedyna rzeczą która kupie na pewno jest wianuszek, ponieważ kupuje każdy wianek na stardoll haha :)

  mandaryna7

  OdpowiedzUsuń
 5. Spodobał mi się wianek, ale jakoś nie wiem. Wciąż myślę nad zakupem. Oprócz tego wszystko jest mi zbędne. Podoba mi się wykonanie obrazów, ale co z tego skoro mi się do niczego nie przydadzą, poza tym pieseł jest całkiem fajny. Ubrania jak dla mnie są koszmarne.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem kolekcja to jedna wielka porażka...
  Alesha49

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekałem na kolekcję od rana, gdy zobaczyłem spoilery to była masakra, spodobała mi się jedna rzecz, kolekcja nie jest limitowana a ceny większe niż z kolekcji limitowanej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się kilka rzeczy, ale raczej nic nie kupię. Chociaż... zastanawiam się nad obrazem kolorowej pani, strasznie mnie zauroczył *.* Niestety ograniczyła mnie ta wielka wyprzedaż, ale może kiedyś go zakupię.
  Ogólnie to też myślałem że kolekcja będzie limitowana, ale może to i lepiej że nie jest :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kupilam wianek i chyba nic więcej w mojej szafie nie wyladuje. Podoba mi sie tez muszla, ale po co mi to. Drogo i w sumie do nieczego mi się nie przyda ani obraz, ani statuetki, a ubrania brzydkie i takie "na raz"

  OdpowiedzUsuń
 10. Nic nie kupiłam, jest za drogo :/

  OdpowiedzUsuń
 11. obrazy są super i chyba kupię jeden z Gagą

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy