Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

16 marca 2015

Hot or Not

Zapraszam na poniedziałkowe HoN.  Dziś poddałyśmy ocenom kolejne stylizacje. 
Tym razem najlepszą stylizację wykonała klamar33
Czy zgadzacie się z naszymi ocenami?
B.E.A.T.K.A: Sam cudowny płaszczyk niestety nie uratuje całej stylizacji. Sukienka uwydatniająca biust, znajdująca się pod nim, w zestawieniu z ogromną kokardą na głowie daje nieco kiczowaty efekt. Do tego te okropne buty, wg mnie wyglądające jak kopyta... Nie podoba mi się ten look, nie jest on nadzwyczaj kreatywny, nie nazwałabym go nawet znośnym. Dałabym plusa za podszewkę, jednakże, jakby się przyjrzeć, wygląda ona nienaturalnie i płasko. W takim wypadku ode mnie masz jedynie 2/10.

jusia95: Beatka już w sumie wszystko opisała. Nie jestem wstanie niczego dodać, stylizacja jest kiczowata. 2/10 

Sei-chan.: Kolorystycznie jest super, ale całość jest trochę kiczowata. Wyrzuć kokardkę, wrzuć torebkę, ewentualnie zmień buty. Mam mieszane uczucia, ale przyznaję Ci 6/10, bo mimo wszystko idzie to w dobrą stronę.

B.E.A.T.K.A: Nuda. Takie zestawy widziało się już milion razy. Ponadto uważam, że te buty nie pasują, wisiorek jest zbędny, a okulary są brzydkie, fatalnie wykonane i mają niekorzystny kształt, nie lubię ich. Daję 3/10.

jusia95: Bardzo prosty, nieoryginalny look. Buty i okulary nie pasują. W ogóle takie połączenie, czyli bluzka spodenki i ta kamizelka są dla mnie okropne. 3/10

Sei-chan.: Wyrzuć okulary, zmień buty i spodnie tak, by nadały życia tej stylizacji. Jest poprawnie, ale strasznie pospolicie. Dałabym 5 punktów, ale 6/10 za fryzurę!

B.E.A.T.K.A: Look jest ładny, ale szczerze mówiąc mnie nie porywa. Wszystko jest zestawione poprawnie, całość jest spójna, ale jedynym i największym jak dla mnie minusem jest to, że podobne stylizacje widziałam już setki razy, różowy blazer z elle + te buty- to przejadło się już dawno. Moja ocena to 7/10.

jusia95: Ładna stylizacja. Spodenki jak dla mnie do wymiany, moim zdaniem spodnie wyglądałyby lepiej. Można by też zmienić buty. O nie jeszcze widzę tą koszulę pod bluzką, ja tego bardzo i to bardzo nie lubię, chyba że jest to wykorzystane świetnie, ale tutaj to dla mnie zbędne. Tak jak w większości stylizacji, które mają takie połączenie. 6/10

Sei-chan.: Czuję niedosyt w tej stylizacji. Ale wszystko jest ładne i spójne, nie mam się do czego przyczepić - daję 8/10

B.E.A.T.K.A: Podoba mi się tutaj kurtka, która jest połączona z legginsami i tą torbą, poza tym nic więcej wg mnie do siebie nie pasuje: złoty łańcuch odstający od reszty, który od razu mi się rzucił w oczy, okropne buty, okulary oraz crop top zestawiony z tą "ciężką" kurtką- te rzeczy zdecydowanie nadawałyby się tylko do wymiany. Stylizacji przyznaję punktów 3/10.

jusia95: Mi się nic nie podoba. W stylizacji nie można nic zmienić, nic odjąć. Taka jest całość i ta całość jest brzydka. Jeszcze te okulary... 2/10

Sei-chan.: Wyrzuć te okulary! I zmień buty na zwykłe szpilki bez tej ciężkiej platformy. Naszyjnik proponowałabym zmienić na srebrny. Ogólnie mi się podoba, jest fajnie, streetowo. 7/10!

20 komentarzy:

 1. Oceny jak najbardziej trafne :D Sama nie wiem, czemu zgłosiłam akurat tą stylizacje :P Za najlepszą pracę również uważam pracę kalmar33, chociaż szaleństw w tym wydaniu, nie było :)

  CrazyMiley8

  OdpowiedzUsuń
 2. hot ta w różowym i ostatnia, ale zmieniłabym skórę i włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 1-not jakoś wszystko mi tam nie pasuje, 2-not te buty z innej bajki i banalne połączenie tejkamizelki z tym braletem,3- hot mi się bardzo podoba, coś mnie urzeka w tej stylizacji,4-hot ale wyrzuciłabym te okulary i naszyjnik, zestaw taki właśnie "street look" ja takie lubię najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza stylizacja mi się nie podoba. Trudno wg mnie jest zrobić coś z tym płaszczem a tutaj nie prezentuje się to korzystanie. Druga stylizacja wg. mnie wcale nie jest taka zła. Przyznaję, że takie połączenia są nudne, ale gdyby wywalić kamizelkę i okulary to byłoby całkiem znośnie. Przez te buty nie jest nudno. Trzecia stylizacja wg mnie jest średnia. Pod blazerem dzieje się za dużo - ta koszula, naszyjnik i koszulka wepchana w spodenki. Z czegoś trzeba zrezygnować. Połączenie tych butów i blazera, mimo że już przereklamowane, to wciąż efektywne i mi się podoba. Trzecia stylizacja podobałaby mi się, gdyby nie naszyjnik, okulary i buty. Ta podstawa razem z torbą wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. not, not, hot, hot
  ogólnie stylizacje nie są złe, jednak nie powalają :)

  mandaryna7

  OdpowiedzUsuń
 6. 1- 4/10
  2- 2/10
  3- 9/10
  4- 6/10
  Czyli mniej- więcej się zgadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza stylizacja, wgl mi się nie podoba, według mnie Not
  2 stylizacja lepsza, ale bez szału, zwykła, jakbym już ją widział kilka razy, Not
  3 stylizacja, najlepsza, ale i tak mnie nie zachwyca, Hot/Not
  4 stylizacja, tak samo jak w przypadku drugiej, zbyt zwykła, Not

  OdpowiedzUsuń
 8. W 100% zgadzam się z ocenami, dziewczyny, prócz kalmar33 nie zachwyciły. Pamiętajcie też, że nieoryginalny
  piszemy razem, tak jak inne przymiotniki z nie :D
  natusia_182

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwsza stylizacja kompletnie nie wpadła w mój gust. Muszę przyznać, że faktycznie jest troszkę kiczowata. Płaszczyk jest super, ale jakoś totalnie nie pasuje mi do tej sukienki, buty są jakieś takie za ciężkie, tak samo kokarda - kompletnie tutaj nie pasuje. Jak dla mnie zmienić te elementy to tak na prawdę zmienić całą stylizację. NOT. Co do drugiej powiem tak - zestawienie tej kamizelki, torebki i topu to dla mnie żadna nowość - widziałam tysiące podobnych stylizacji. Buty zupełnie z innej bajki, kompletnie tu nie pasują. Fryzurka jest owszem bardzo ładna, ale w hot or not należałoby oceniać bardziej stylizację, w związku z tym dałabym NOT. Trzecia stylizacja jest zdecydowanie najlepsza z całego postu, ale również nie całkiem mnie porywa. Zestawienie marynarki z tymi szpilkami jest już bardzo oklepane, nudne. Moim zdaniem ten naszyjnik tutaj nie pasuje oraz również postawiłabym na dłuższe spodnie. Dałabym raczej HOT/NOT. Czwarta dla mnie nie jest tak całkiem najgorsza. Podoba mi się połączenie tego płaszczyka ze spodniami, torebką, okularami i platformami. Wymieniłabym naszyjnik na srebrny, dobrała inną, bluzkę - niekoniecznie akurat czarną oraz dorobiła podszewkę płaszczykowi. Ogólnie nie jest źle. HOT/NOT.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 10. Tylko klamar hot, reszta not. Pierwsza miała potencjał, ale słeg na marki wszystko zniszczył.

  OdpowiedzUsuń
 11. Klamar33 ma nawet ładną stylizację, ale wymieniłabym spodenki. Pozostałe not, za bardzo pospolite.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo spodobała mi się przed ostatnia stylizacja, może troszkę infantylna, ale ja takie lubię :P I jeszcze ten kołnierzyk :D <3

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 13. 3 stylizacja jedynie mi wpadła w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dosyć słaby poziom, klamar33 najlepsza.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 15. Z calego postu spodobala mi sie tylko 2 i 3 stylizacja, choc w 2 zmienilabym bym buty.
  Kaja451

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy