5 lutego 2015

Aranżacja wnętrza - Biała łazienka

Wersja Stardollowa
Realne aranżacje
Życzę miłego wieczoru.
Klaudia-Klaudialigenza

14 komentarzy:

 1. Piękna aranżacja ale wydaje mi się że umywalki zwrócone w drugą stronę wyglądałyby lepiej :)
  Zgredek108

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się :)
  Na stardoll widzę mało łazienek, twoja jest świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aranżacja bardzo ładna aczkolwiek wydaje mi się, że jadna strona jest troszeczkę pustawa w porównaniu do tej z umywalkami i lustrem. Coś by się przydało obok tej wanny - może przestawiłabym lampę bardziej w tamtą stronę, dodała jakieś ręczniki. Ogółem bardzo przyjemne dla oka wnętrze.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham wzór kratki jak z zeszytu, świetna łazienka. Bardzo podoba mi się lewa strona, idealna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aranżacja wygląda ładnie i przejrzyście. Chociaż z lewej strony jest dużo dodatków, a z prawej praktycznie żadnych. Dodałabym koło wanny może jakiś ręcznik albo coś. Na stardoll jest mało łazienek, Twoja jest bardzo ładna.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko mi się podoba, świetna łazienka. Dobrze, że dałaś taki post, bo mi osobiście same pokoje już się trochę znudziły...

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam białe łazienki ;>
  Twoja aranżacja przepięknie wyszła.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mi sie podobają białe łazienki, ale jednak wolałabym to przełamać czernią

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię białe łazienki, szczególnie te zachowane w kolorystyce black&white, minimalistyczne, które pokazałaś na drugiej realnej aranżacji. Jeśli chodzi o stardollową wersję, to nie przypadł mi do gustu lewy dolny róg, kolorowe kwiaty i akcesoria według mnie nie wyglądają dobrze z surową, białą łazienką. Byłabym zachwycona, gdyby łazienka była CAŁA biała albo taka właśnie "kolorowa", połączenie koloru z bielą nie przemawia do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Białe łazienki raz mi się podobają, a raz nie... Jest to bardzo klasyczny wybór, wykorzystywany od bardzo dawna w planowaniu łazienek. Jeśli biała łazienka jest zrobiona ciekawie i ,,z pomysłem" wygląda naprawdę świetnie i elegancko, natomiast bardzo nie lubię gdy białe łazienki są takie... przytłaczające.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czasem szaleję za białą łazienką, czasem jej nie znoszę. Twoja jest taka sobie. Brakuje mi kolorystycznych boom, jakiś akcentów, które mogłyby ożywić wnętrze. Jak dla mnie twoja łazienka jest na pierwszy rzut oka sterylna, by nie powiedzieć szpitalna, może przez te kafelki?


  PARKERKA

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy