4 lutego 2015

#61 "Grey maxidress"

Dzisiaj mam dla Was 2 stylizacje z sukienką z najnowszej kolekcji Callie's Picks w roli głównej. Kiedy kolekcja weszła na pierwszy rzut oka nic mi się nie spodobało, jednak bo bliższym przyjrzeniu się znalazłam kilka rzeczy godnych uwagi.W pierwszej stylizacji można zauważyć artystyczną duszę Zoe. Przeważająca część elementów z tej stylizacji pochodzi z mojej kolekcji perełek z Callie's Picks.

Sukienka - Callie's Picks
Naszyjnik - Sofia (ukryty sklep)
Torba - Callie's Picks
Wisiorek/dodatek do torby - Pretty'n Love
Buty - Callie's Picks
W drugiej stylizacji można poczuć zalążek wiosny. Nie wiem czemu, ale przez ten wianek i narzutkę kojarzy mi się impreza na hawajach.

Wianek - Pretty'n Love
Sukienka - Callie's Picks
Narzutka - Chanel
Naszyjnik - VOILE
Buty - Special Offer14 komentarzy:

 1. Szczerze? Sukienka wygląda jak worek na ziemniaki. Strasznie psuje figurę. Obie stylizacje nie podobają mi się, w obu rzeczy są kompletnie różne jak z innej parafii (tak, kocham ten zwrot :().

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z komentarzem wyżej - kompletnie nie podoba mi się ta sukienka. Jeżeli chodzi o stylizacje to w pierwszej jest bardzo mało elementów, typowy zwyklak. Natomiast druga spodobała mi się, ale usunęłabym ten wianek, który kompletnie mi się tutaj nie podoba.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacje nie zachwycają, są tylko poprawne. Sukienka mi się nie podoba, w pierwszej stylizacji dodałabym coś na głowę, bo stylizacja wygląda prosto. Natomiast druga nie podoba mi się, buty nie pasują wianek też.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacje mi się nie podobają, są jakieś takie zbyt zwykłe, jakoś nic zbytnio do siebie nie pasuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacje niezbyt mi się podobają :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza stylizacja jak dla mnie jest ok. Wcale nie musi być wszystkiego dużo, żeby wyglądało dobrze i według mnie dodatki dobrane śą dobrze, natomiast druga stylizacja mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi sie sukienka nie podoba. Pierwsza stylizacja jest ok i nic wiecej. Ten naszyjnik obtzydliwie wyglada w polaczeniu z sukienka. Druga lepsza, ale nie najlepsza.

  Modna...Julia

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza stylka do mnie nie przemawia. Druga stylizacja już bardziej tylko wymieniłabym buty i wywaliła wianek. Mnie się sukienka nawet podoba, jednak ze względu na krój (jak to poprzedniczka napisała, że przypomina worek na zimnioki) trudno byłoby mi stworzyć z nią stylizacje.
  Tori121

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się pierwsza stylizacja, za to druga to już nie moje klimaty. ;)
  Też zakupiłam tę sukienkę, kocham ją. ;)

  PARKERKA

  OdpowiedzUsuń
 10. Super blog, przy okazji zapraszam na mój
  http://my-black-pants.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie podobają mi się obie stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 12. druga stylizacja mi się nie podoba, wianek i buty nie za dobrze tutaj wyglądają, kolorystycznie źle, zaprzepaściłaś tak cudownie wyglądające razem blezer i sukienkę. pierwsza natomiast jakoś się trzyma, znowu wieje pustką, ale całościowo wygląda w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 13. a mi sukienka od razy wpadła w oko :D nie wiem co w sobie ma takiego... pierwsza stylizacja bardzo prosta- podoba mi się, natomiast druga już nie aż tak bardzo, wydaje się taka ciężka... trochę mi ducha w prześcieradle przypomina...

  OdpowiedzUsuń
 14. Pierwsza tak, letnia, dziewczęca i delikatna. W drugiej zdjęłabym wianek, reszta wygląda OK.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy