24 grudnia 2014

Spotlight


DominikaDomcia jest na stardoll od 2007 roku na stardoll i posiada 95 poziom. Został wyróżniony w Spotlight, ponieważ Kamila stylizacja jest po prostu świetna. Zazdroszczę twarzy.

Podoba wam się?

16 komentarzy:

 1. "Został wyróżniony w Spotlight, ponieważ Kamila stylizacja jest po prostu świetna." Jak dla mnie, to zdanie brzmi nieco dziwnie ;-;

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja według mnie słaba, nic do siebie nie pasuję, a ta podszewka zupełnie ma inny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmienić buty, bluzkę i niepasujacą podszewkę i byłaby super XD

  OdpowiedzUsuń
 4. przecież on sobie cały czas sam pisze komentarze w spotlight i jeszcze jakaś missmariksza mu też w kółko dodaje, stąd już ma w jednym zdjęciu ponad 900, zwykły oszust. Uczciwych komentarzy ma pewnie z 10. Ta missmariksza tak samo. Żal takich...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My śię świetnie przy tym bawimy:) Szkoda, że nie masz poczucia humoru.
   missmariksza

   Usuń
  2. Możesz podać swój nick to i Tobie polajkujemy

   Usuń
  3. Komentarze może sami sobie piszą, ale chyba nie zakładają 300 kont, żeby to lajkować. Moim zdaniem to jak najbardziej uczciwe, więc nie ma powodu do spiny. Gdyby nie te komentarze to widniałyby tam takie same twarze. :)

   Usuń
 5. To życzę w takim razie miłej i jakże emocjonującej zabawy... A sobie poczucia humoru jakie Wy macie, mam nadzieję, że nikt nie pęknie ze śmiechu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skarbie skoro mam wydawać sd na transmitki wolę pisać komentarze, bo umiałam to obejść, a stardolary rozdać tu na blogu dla czytelników. Wszystko na ten temat.

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy