18 grudnia 2014

Christmas Gift-o-meter

 Dla wszystkich użytkowników gry Stardoll admini dodali świąteczny Gift-o-meter. Także teraz wydając cenne stardollary w Starplazie możemy zdobyć dodatkowe ubrania. Oferta trwa do 2 stycznia. 
 Jesteście zadowoleni z takich upominków świątecznych?

6 komentarzy:

 1. Nudziło mi się to go wypełniłam. Wystarczy spam przez transmitki(wysłałam 3) i 250 sd w godzinę moje, poszło na ciuchy+torebkę antidote w sb i jeszcze zostało. Czasem czuje się jak nadziana, a jak przychodzi co do czego to hajsu brak :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet fajne rzeczy, myślę że uda mi się zapełnić cały pasek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest kilka ładnych, przydatnych rzeczy, a ja akuratnie planuję większe zakupy więc jest mi to na rękę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są 2 rzeczy które mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet o nim nie pamiętałam, i wydałam całe swoje oszczędności - 3/4 w bazarku (meh) a reszta w plazie, bo callie. W sumie zapełniłam do czwartego miejsca, o czym dowiedziałam się, klikając w prezencik w prawym górnym rogu apartamentu. Z początku myślałam, że to darmówkowa kampania Annie dotarła do nas z uk. Jestem bardzo zadowolona z faktu otrzymania sweterka, wygląda nieźle, a pozostałe rzeczy, jak na przykład kostium z dwójki, prezentują się niezgorzej. Nie będę g-o-m specjalnie zapełniać, ale do 2 stycznia, to ho ho, kupa czasu, chyba zapełnię cały i przy okazji (zanudziłam was na śmierć sorka)

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy