Strona Główna
Regulamin
Redakcja
Partnerzy
Modowi Rywale IV
ACP

19 grudnia 2014

Aranżacja wnętrza - Rzecz wyobrażona porusza zmysły ...

,,Rzecz wyobrażona porusza zmysły, zatem wyobraźnię, jako pojęcie lub zdolność, można przyrównać się do steru lub wędzidła."

Dziś w starplazie ukazał się sklep DIY. Jak dla mnie było to bardzo miłe zaskoczenie, gdyż lubię dekorować wnętrza. W sklepie jest wiele cudownych i przydatnych rzeczy. Przeróżne tapety, podłogi i okna. Sam sklep wygląda genialnie i bardzo podoba mi się rozmieszczenie w nim rzeczy. 

Pojawienie się sklepu zachęciło mnie do tworzenia pokoju głównego, który już przez długi czas był pusty i cały zaśmiecony. Pokój ten będzie podzielony na dwie części: przedpokój oraz salon. Dziś przedstawię Wam tą pierwszą część. Użyłam świetnej podłogi oraz tapety z wyżej wymienionego sklepu.

Przypominam także o trwającym na blogu konkursie. Termin kończy się już dziś także czasu nie zostało wiele. Prace, które już otrzymałam są naprawdę śliczne i pomysłowe! Jeżeli będzie wiele  zainteresowanych tego typu konkursami to, kto wie może będzie pojawiać się ich na blogu więcej.

Całuję, ściskam i życzę powodzenia oraz w wytrwałości w przygotowaniach do świąt! C:

9 komentarzy:

 1. Świetna aranżacja, uwielbiam taką kolorystykę :)
  Rzeczy z tego sklepu są na prawdę fajne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super Ci to wyszło. Całość utrzymana jest w moich ulubionych kolorach <3 Ten sklep to strzał w 10! Praktycznie wszystko może się przydać
  3siostry

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, świetne wnętrze. Nic dodać-nic ująć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejcia, cudeńko! Trochę mnie denerwuje ten kot, wygląda tak, powiedzmy, nieproporcjonalnie, i to wysunięcie wszystkiego pod ścianę... jednakże całość jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Artykuły z DIY świetnie sprawdzają sie w swoich rolach. Aranżacja świetna, chociaż ja pozbyłabym się butów i kota ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna tapeta! Kojarzy mi się z Fornasettim, można stworzyć naprawdę magiczną aranżację *.*

  OdpowiedzUsuń

Komentuj jak najwięcej postów, aby zwiększyć swoją szansę na znalezienie się w Elicie QoF!

Obserwatorzy